Główna wygrana w Lotto! Szóstkę w Lotto trafił mieszkaniec...

Główna wygrana w Lotto! Szóstkę w Lotto trafił mieszkaniec Żywca. Zgarnął ponad 5,1 mln zł!

Łukasz Gardas

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Główna wygrana w Lotto! Szóstkę w Lotto trafił mieszkaniec Żywca. Zgarnął ponad 5,1 mln zł!
Główna wygrana w Lotto! Szóstkę w Lotto trafił mieszkaniec Żywca. Zgarnął ponad 5,1 mln zł!

Nasza kolektura jest szczęśliwa - mówi Ewa Widuch ©Łukasz Gardas

Ponad 5 milionów 135 tysięcy złotych wygrał szczęśliwiec, który w jednym z żywieckich punktów Totalizatora Sportowego metodą "chybił trafił" trafił szóstkę i wygrał. W sobotę maszyna wylosowała kule z takimi oto szczęśliwymi numerami: 8, 12, 37, 44, 46 oraz 48.
- W całej Polsce wygrały tylko dwie osoby, z czego jedna jest z Żywca, a druga wygrana padła w Trzciance - poinformowała "Dziennik Zachodni" Agnieszka Libor, kierownik zespołu PR i komunikacji Totalizatora Sportowego.

Dla szczęśliwców, którzy po sobotnim losowaniu zostali bajecznie bogaci, bo otrzymają dokładnie po 5.135.644,40 zł, rozpoczął się właśnie nowy okres życia.

- Z pewnością pozwoli im to spełnić wiele śmiałych marzeń - przekonuje Libor.

Lottomilioner, który zagrał w żywieckim punkcie mieszczącym się w Galerii Lider przy ulicy Zielonej 3, wybrał metodę "chybił trafił". Nabył jedynie trzy zakłady za 9 zł.


- Nie mam pojęcia, kto to może być, ponieważ mamy wielu stałych klientów - mówi Ewa Widuch, pracownica punktu Media Press w Galerii Lider, gdzie został nadany szczęśliwy kupon.

Z kolei Katarzyna Raczek, kierowniczka żywieckiego punktu z kolekturą Lotto podkreśla, że bardzo się cieszy, bo jest to duże wyróżnienie.

- Niektórzy pytają nas czy to prawda, bo to brzmi wręcz niewiarygodnie - dodaje Raczek. Tłumaczy, że klientów ciągle przybywa. Połowa skreśla numery, natomiast druga część gra właśnie metodą "chybił trafił".

- Pamiętam, jak pewien pan zostawił u nas podczas jednego losowania aż 2800 złotych, bo grał specjalnie opracowanym systemem - zaznacza kierowniczka żywieckiego punktu Media Press.

Leszek Trefoński, opiekun m.in. kolektury w Galerii Lider przyznaje, że jest ona jedną z najchętniej odwiedzanych w mieście.
- To głownie dzięki temu, że jest dobrze zlokalizowana, ale to także zasługa dobrej, miłej i profesjonalnej obsługi - ocenia Trefoński.

Punkt Lotto przy ulicy Zielonej 3 jest wyjątkowo szczęśliwy. Miesiąc temu padła tam bowiem również główna nagroda - 5 tysięcy złotych w zdrapce pod nazwą "Kopalnia Szafirów".

- Regularnie gram w lotka już od czterech lat, ale do tej pory najwięcej udało mi się wygrać 200 złotych - zdradza żywczanka, Karina Suchońska.

Od 1996 roku w Żywcu, oprócz sobotniej wygranej, jeszcze trzy razy padły główne wygrane w Lotto, wszystkie powyżej miliona złotych. I tak: 14 grudnia 2009 roku jeden z graczy wygrał dokładnie 6.482. 092,50 zł, 7 maja 2009 roku wygrana wyniosła 2.804.393,40 zł, a 7 listopada też 2009 roku ktoś w Żywcu wygrał 2.788.567,00 zł.

- W najbliższym wtorkowym losowaniu Lotto w puli na najwyższe wygrane czekają na Państwa dwa miliony złotych oraz milion złotych w Lotto Plus - podsumowuje Agnieszka Libor.

Mamy też sąsiada LottomilioneraTylko 12 zł zapłacił w czerwcu tego roku szczęśliwiec w kolekturze, w bielskim Centrum Handlowym Gemini Park, za kupon Lotto z czterema zakładami. Wygrał... ponad 10 mln złotych.

Była to rekordowa wygrana w Bielsku-Białej, a zarazem drugi bielski Lottomilioner. Dokładnie 10 609 536,20 zł pozwoli mu objechać świat i zrealizować wiele innych marzeń. Zwycięzca kupił cztery zakłady w Punkcie Obsługi Klienta sieci Real w Gemini Park. Trafił jedną z "szóstek", w której znalazły się liczby: 12, 20, 30, 32, 39, 42 Zwycięzca z soboty 9 czerwca 2012 roku wprawdzie nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego rankingu Lottomilionerów, ale jest rekordzistą Bielsku-Białej, a jego wygrana jedną z najwyższych w województwie śląskim.

Najwyższa wygrana w historii Lotto padła w lutym tego roku w kolekturze w Gdańsku. Wtedy tylko jeden gracz trafił "szóstkę" i wygrał aż 33 787 496, 10 zł.
*Niesamowity Dreamliner w Pyrzowicach ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
*Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
*HC GKS Katowice od szatni ZOBACZ ZDJĘCIA TYLKO W DZ
*Ślązacy zazdroszczą Katalończykom autonomii: prawda czy fałsz? [CZYTAJ I SKOMENTUJ]

Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

...

xxx (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 34 / 57

Proszę uważać na portal Multipasko - zbierane sa tam informacje o użytkownikach,a następnie brzydko wykorzystywane

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

lotto to oszustwo!

jaki kwas (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 71 / 35

Lotto to żerowanie na naiwności ludzi;
http://alekwas.blogspot.com/2012/12/kazdy-dzisiaj-wygrac-moze.html

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Brawo.

Czytelnik. (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 66 / 63

Więcej takich milionerów przydałoby się w żywcu .

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo