Dzielnicowy na rehabilitacji zatrzymał złodzieja

  Dzielnicowy na rehabilitacji zatrzymał złodzieja

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Będący po służbie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Jasienicy zatrzymał złodzieja, który w przychodni lekarskiej ukradł telefon komórkowy jednemu z pracowników. Sprawca nie przypuszczał, że już po kilku minutach wpadnie w ręce policjanta, który leczył kontuzję w gabinecie rehabilitacji.
  Do zdarzenia doszło w przychodni lekarskiej w Górkach Wielkich. W tym samym czasie w gabinecie rehabilitacji policjant leczył kontuzję. Funkcjonariusz przypadkiem dowiedział się od personelu, że przed chwilą dokonano kradzieży na terenie przychodni. Nieznany sprawca skradł telefon komórkowy jednemu z pracowników. Mundurowy nie zastanawiając się ani chwili, wybiegł z gabinetu za złodziejem. Rabuś w krótkim czasie został zatrzymany przez stróża prawa na terenie placówki służby zdrowia.

  Okazało się, że policjant, oczekując w kolejce do gabinetu, zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który raczej nie przyszedł skorzystać z porady lekarza. Dlatego, kiedy uzyskał informację o kradzieży, przypuszczał kto mógł tego dokonać. Złodziej zdążył ukryć telefon za budynkiem i ponownie wejść do przychodni. Na korytarzu wpadł wprost w ręce policjanta.

  Zatrzymany, to 34 letni mieszkaniec Górek Wielkich. Został przekazany funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Skoczowie. Skradziony telefon o wartości 800 złotych został odzyskany. Zatrzymanemu za kradzież grozi nawet 5 letni pobyt za kratkami.
  Policjant, który zatrzymał złodzieja, pracuje w Komisariacie Policji w Jasienicy. Jest dzielnicowym z 14 letnim stażem służby w Policji.
  *NiesamowityDreamliner w Pyrzowicach ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *HC GKS Katowice od szatni ZOBACZ ZDJĘCIA TYLKO W DZ
  *Ślązacyzazdroszczą Katalończykom autonomii: prawda czy fałsz? [CZYTAJ I SKOMENTUJ]

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama