Menu Region

Nieuchwytny gwałciciel z Katowic morduje młode kobiety....

Nieuchwytny gwałciciel z Katowic morduje młode kobiety. Policja zaprzecza

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Paweł Szałankiewicz

9Komentarzy Prześlij Drukuj
Portal społecznościowy Facebook od kilku dni huczy od rzekomej informacji na temat osoby grasującej na terenie Katowic i napadającej bezbronne kobiety.
Według informacji udostępnianej przez użytkowników portalu osoba ta napadła na 5 kobiet, a na początku października znaleziono w przejściu podziemnym na Dębie zwłoki 26-letniej kobiety. W informacji zawarty jest następujący opis: "dziewczyna miała 26 lat i wracała z apteki, w której pracowała do domu do którego niestety nie doszła. Sprawca owego czynu pobił ją tak dotkliwie, że nie przeżyła.
Kobiety mają zmasakrowane twarze (pocięte). Dwie kobiety walczą o życie w szpitalu, 3 nie żyją. Opisane zdarzenia mają miejsca w obrębie SCC, ulicy Jabłonowej i pobliskich garażach".

Na informację zareagowała katowicka policja, która na swojej stronie opublikowała informację dementującą rozprzestrzeniające się na Facebooku plotki o napadach. - Gwałtów i zabójstw kobiet na terenie Wełnowca, Dębu, Załęża i Tysiąclecia nie było. Ustalenia przeprowadzane przez policjantów nie potwierdziły informacji, które docierają do nas z różnych źródeł - czytamy na stronie katowickiej policji. - Informacje z tzw. "drugiej ręki" - na które powołują autorzy tych doniesień, nie mają potwierdzenia w faktach.

Jednocześnie policja dodaje, że obecnie pod nadzorem prokuratury prowadzone jest tylko jedno śledztwo w sprawie pobicia kobiety, do którego według jej relacji miało dojść w listopadzie na ulicy Morelowej. - Reagujemy na każdy niepokojący sygnał. Apelujemy jednak o zachowanie zdrowego rozsądku i nie podsycanie emocji - podkreślają katowiccy policjanci.
*NiesamowityDreamliner w Pyrzowicach ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
*Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
*HC GKS Katowice od szatni ZOBACZ ZDJĘCIA TYLKO W DZ
*Ślązacyzazdroszczą Katalończykom autonomii: prawda czy fałsz? [CZYTAJ I SKOMENTUJ]

Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

9

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Sprawca zmienił rejon

+2 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Gośc (gość)  •

Najprawdopodobniej ten gwałciciel swoje miejsce zbrodi zmienił na Giszowiec ( jest to dzielnica Katowic) zginęły tu 4 kobiety. Zostały zgwałcone i podcięto im gardła. Najstarsza w wieku 50 lat w lesie na osiedlu Adama. Najmłodsza miała najprawdopodobniej 18 lat. Dlaczego policja nic z tym nie robi ..? Dlaczego wypiera się faktów ..? Gdyby nic się nie działo to wczoraj nie byłoby policji na ul.Górniczego Stanu z psami tropiącymi i na osiedlu Adama. Niech media coś zdziałają. Boimy się o nasze dzieci, które niestety muszą w tym trudnym czasie chodzic do szkoły.

skomentuj

ogarnij się

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

z Giszowca (gość)  •

ogarnij się człowieku - mylisz fakty
50 latka została znaleziona we wtorek - został aresztowany jej mąż i to na 99 % on zrobił

wczoraj napadnięto na młodą dziewczynę, która żyje i opowiedziała o wszystkim policji

i tyle !!! do tego grasuje od maja zbok co się obnaża

to trzy różne sprawy

odpowiedzi (0)

skomentuj

dalszy ciąg napadów...

+5 / -21

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

rom....... (gość)  •

w dalszym ciągu grasuje jakis psychol i bije młode kobiety w tył głowy,ostanio mialo takie mmiejsce w dniu 21.04.13r. wczesnym rankiem na Ligocie a wcześnij w odrębie oś.Witosa gdzie w identyczny sposób zaatakowana została młoda kobieta,jakoś policja nilczy,a i media też milczy,

skomentuj

DPD

+7 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

DPD (gość)  •

Sprawca został schwytany dzisiaj na os witosa odbyla sie wizja lokalna gosc przyznal sie do pieciu czynow,ma 45 lat i nie jest z katowic to jest pewna informacja.

odpowiedzi (0)

skomentuj

dpd

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

hu (gość)  •

sprawca ktorego/ ktorych czynow ??

odpowiedzi (0)

skomentuj

Psychoza

+62 / -44

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ewing (gość)  •

Na Józefowcu panuje psychoza dotycząca mordercy, który w tej dzielnicy w grudniu podobno zabił młotkiem pięć dziewczyn. Jedna ofiara podobno przeżyła i leży w szpitalu przy ul. Józefowskiej (o czym miała informować pracująca tam pielęgniarka). podobno te rewelacje potwierdził też dzielnicowy, ale policja oficjalnie milczy. Cała dzielnica o tym mówi

skomentuj

Policja milczy

+33 / -34

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

chile (gość)  •

Na moim osiedlu na Wełnowcu w bloku na przeciwko dziewczyna trafiła z trepanacją czaszki do szpitala, drugą znaleziono w innym bloku w piwnicy ledwo żywą. Policja robiła na tym osiedlu wizję lokalną. Nikt mi nie wmówi, że nic się nie dzieje. Policja woli milczeć i kontrolować informacje według własnych potrzeb.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Karolina

+75 / -53

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

M (gość)  •

jak to NIE?? ! ten sprawca grasuje ! trzeba się pilnować kobiety !!! a policja niech sie ruszy i zajmie tą sprawa!! a nie gówno robi !

odpowiedzi (0)

skomentuj

szukajcie mordercy

+50 / -73

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

aldona m (gość)  •

ja mieszkam na welnowcu ,jak nie bylo ?

odpowiedzi (0)

skomentuj