Ważne
  Cichy: Gadżety roku. Tym się bawiliśmy w 2012 roku

  Cichy: Gadżety roku. Tym się bawiliśmy w 2012 roku

  Sławomir Cichy

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wieszczem, wróżem, ani meteorologiem nie jestem, ale okazało się, że potrafię przewidywać przyszłość. Przynajmniej jeśli chodzi o rynkowe trendy w elektronice. Trudno nie było, bo to dość przewidywalny rynek przynajmniej w prognozie rocznej, czyli... krótkoterminowej.
  Cichy: Gadżety roku. Tym się bawiliśmy w 2012 roku
  1 Wy też już macie w domu internet z routerem wyposażonym w WiFi? Można się było tego spodziewać. To standard wszystkich dostawców internetu. Świat bez kabli jest wygodniejszy niż z nimi i dziś trudno znaleźć nowe urządzenie medialne bez modułu WiFi w standardzie. Montuje się je w TV, telefonach, audio, komputerach i tabletach.

  2 A propos tabletów. To gadżet, który bił w tym roku rekordy popularności. Spodziewałem się tego, bo już wcześniej wzrosty sprzedaży sięgały 300 proc.

  3 Telewizja 3D. To również okazał się strzał w 10. Po pierwsze, odbiorniki z tą funkcją bardzo staniały, po drugie, Polacy należą do europejskiej czołówki gadżeciarzy. Jeśli kupujemy nowy sprzęt, to musi mieć milion funkcji. Nawet jeśli z połowy z nich nigdy nie skorzystamy.

  5 oraz 6 i 7, czyli premiera Windows 8, sukces Euro 2012 i pojawienie się nowych możliwości konsol do gier, też mogę uznać, że odgadłem właściwie. Drużyny piłkarskiej na miarę ME nie mieliśmy, ale nikt nie robi takiej oprawy meczów jak nasi kibice. Microsoft zapowiadał Windows 8 i dotrzymał słowa.

  8 Olej jadalny nie stał się paliwem zdesperowanych kierowców, nawet kiedy cena ON przekroczyła 6 zł. To moja porażka. Nie przewidziałem, że są w nas tak wielkie pokłady cierpliwości i głębokie kieszenie, do których będziemy sięgać nawet wówczas, gdy ceny paliwa przekroczą wszelkie rozsądne rozmiary.
  *Aquadrom w Rudzie Śląskiej - najpiękniejszy park wodny w Polsce ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *75. urodziny Stanisława Oślizło. Benefis legendy Górnika Zabrze ZDJĘCIA
  *Morderstwo w Skrzyszowie - NIEZNANE FAKTY

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama