Ważne
  Nie będzie Hulka w "Strażnikach Galaktyki Vol. 2"? Odpowiedź...

  Nie będzie Hulka w "Strażnikach Galaktyki Vol. 2"? Odpowiedź na fanowskie teorie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Hulk

  Hulk ©collider.com

  Jedną z najpopularniejszych teorii odnośnie tego, jakie postacie pojawią się w "Strażnikach galaktyki Vol. 2" jest ta mówiąca o tym, że pojawi się tam Hulk. Na ten temat wypowiedział się James Gunn, reżyser i scenarzysta tak pierwszej jak i drugiej części.
  Hulk

  Hulk ©collider.com

  Jedną z największych teorii fanów filmów Marvela jest ta mówiąca o pojawieniu się Hulka w kolejnej części "Strażników Galaktyki". Tej teorii sprzyja fakt, że w końcowych scenach filmu "Avengers: Czas Ultrona", Hulk znika nie wiadomo jak ani gdzie. Inna kwestia to ta, że ten zabieg (według fanów) mówi jasno o tym, że twórcy szykują się do ekranizacji "Planet Hulk". Wróćmy jednak do teorii związanej ze "Strażnikami Galaktyki", którą stara się zdementować reżyser i scenarzysta tego filmu - James Gunn.

  Już na wstępie podkreśla on, że teorie są tylko teoriami niekoniecznie mającymi coś wspólnego z rzeczywistością. Gunn w tej kwestii wypowiedział się na Twitterze, mówiąc wprost, że szanse na pojawienie się Hulka w tym filmie są równe zeru.

  Co w takim razie stanie się z Hulkiem w kontekście kolejnych produkcji Marvela? Obecnie trwają zdjęcia do "Kapitana Ameryki: Civil War", gdzie jak do tej pory nie ma ani słowa o tym, aby miał pojawić się zielony stwór. Wiadomo tylko, że Hulk znika i nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie on jest. Mark Rufallo, który wcielał się w tę postać w Avengersach również niewiele wie, a przynajmniej tak oficjalnie twierdzi. - Oni nie chcą powiedzieć gdzie on jest, ani dlaczego. Nie wiem nawet, czy Hulk wkrótce powróci - podkreśla aktor.

  Gdzie i kiedy w takim razie pojawi się Hulk? Na dzień dzisiejszy jest to jedna z większych tajemnic Marvela.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama