Ważne
  ZUS w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenia

  ZUS w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenia

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Co się zmieniło w przepisach o ubezpieczeniach społecznych w 2013 roku? Co w praktyce oznacza podwyższenie wieku emerytalnego? Kto i na jakich zasadach może wystąpić o umorzenie zaległych składek? To tylko niektóre z pytań, na które można uzyskać odpowiedzi podczas pierwszego w tym roku szkolenia, organizowanego przez oddział ZUS w Chorzowie.
  - Chyba każdy, kto realizuje zadania płatnika składek na ubezpieczenia społeczne przyzna, że przepisy prawne w tej dziedzinie nie należą do najłatwiejszych - mówi Anna Sobańska - Waćko, rzecznik prasowy oddziału ZUS w Chorzowie. - Nasza jednostka od kilku lat regularnie przygotowuje szkolenia i konsultacje dla płatników składek, które cieszą się sporym zainteresowaniem. W ubiegłym roku z takich spotkań skorzystało 800 osób.
  Zachęceni pozytywnymi opiniami uczestników i w tym roku oferujemy naszym klientom cykl regularnych spotkań, na których omawiane będą poszczególne zagadnienia związane z ubezpieczeniami społecznymi, zasiłkami, emeryturami - wylicza.

  Szkolenia prowadzone przez ekspertów ZUS są bezpłatne.


  W styczniu chorzowski oddział ZUS zaprasza na szkolenie związane z tematyką podwyższenia wieku emerytalnego, zmian dotyczących zgłaszania do ubezpieczenia zdrowotnego, zasad umorzenia należności z tytułu składek osób prowadzących działalność gospodarczą. Zaplanowano je na 29 stycznia. Początek o godz. 10. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 32 34-90-704.

  Zainteresowani szkoleniami mogą odwiedzić też stronę internetową (www.zus.pl), gdzie w zakładce "szkolenia" można znaleźć wszystkie informacje zarówno o programie szkoleń, jak i o zapisach.
  *Zachwycający pokaz fajerwerków na Nowy Rok w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Horoskop na 2013 rok ZOBACZ, CO MÓWIĄ KARTY
  *Morderstwo w Grodźcu: Syn zabił swoich rodziców i uciekł. Zatrzymany na Słowacji ZOBACZ TWARZ ZABÓJCY
  *Akt oskarżenia wobec matki Madzi z Sosnowca TRZY ZARZUTY

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama