Nowy szef katowickiej policji

  Nowy szef katowickiej policji

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od dzisiaj katowickim garnizonem dowodzi młodszy inspektor Paweł Szeląg. Uroczystego wprowadzenia nowego komendanta dokonał Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Dariusz Działo.
  Młodszy inspektor Paweł Szeląg w Policji służy od 1991 roku. Służbę rozpoczął w pionie prewencji KRP w Tarnowskich Górach. Od 1994 roku w pionie kryminalnym i dochodzeniowo - śledczym. Od 2000 roku Naczelnik Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. W 2006 roku wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Katowicach. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Administracji Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.
  W 2005 roku ukończył Studia Podyplomowe Zarządzania i Umiejętności Menedżerskich - Uniwersytet Śląski w Katowicach, a w 2007 roku ukończył Studium Pedagogiczne w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W 2009 roku ukończył studia podyplomowe o kierunku "Bezpieczeństwo zewnętrzne" w zakresie problematyki przestępczości zorganizowanej i terroryzmu w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Od 2008 roku Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Dąbrowie Górniczej, a od 25 lutego 2012 roku Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu. Od dzisiaj Komendant Miejski Policji w Katowicach. Na stanowsiku zastąpił inspektora Dariusza Augustyniaka, który objął stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich.
  *Michał Smolorz nie żyje ZDJĘCIA I WIDEO Z POGRZEBU
  *Dramatyczny pożar kościoła w Orzeszu-Jaśkowicach [UNIKATOWE ZDJĘCIA I WIDEO]
  *Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadpodstawowych 2013 SPRAWDŹ NAJLEPSZE LICEA I TECHNIKA
  *Horoskop na 2013 rok ZOBACZ, CO MÓWIĄ KARTY

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama