Przyjęci do służby

  Przyjęci do służby

  SZEN, KN

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Piekarzanka Anna Mazurkiewicz i katowiczanin Tomasz Masternak są w tym roku pierwszymi policjantami, którzy zasilą Komendę Miejską Policji w Piekarach Śląskich. Ich uroczyste ślubowanie odbyło się wczoraj w piekarskiej komendzie.
  Także w szeregi powiatowej jednostki w Tarnowskich Górach zostało wczoraj przyjętych sześciu nowych policjantów. Złożyli oni uroczyste ślubowanie przed komendantem Mirosławem Tukajem. Wśród nich były dwie kobiety: Marta Pradelok i Sylwia Bujak oraz panowie: Paweł Wierzgowski, Damian Konieczny, Krzysztof Brewczyński i Paweł Mocek. Nowo przyjęci policjanci już w poniedziałek rozpoczną sześciomiesięczne szkolenie w katowickiej Szkole Policji. Po kursie funkcjonariusze zostaną ponownie skierowani do służby w komendach w Tarnowskich Górach i Piekarach Śląskich. - Policjant po przeszkoleniu może liczyć na około 1.700 złotych miesięcznego wynagrodzenia - mówi asp. Rafał Biczysko, rzecznik tarnogórskiej policji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama