Ferie zimowe na basenie MOSIR-u w Częstochowie [ZDJĘCIA]

  Ferie zimowe na basenie MOSIR-u w Częstochowie [ZDJĘCIA]

  Janusz Strzelczyk

  Polska

  Polska

  Ferie zimowe na basenie MOSIR-u w Częstochowie [ZDJĘCIA]
  1/30
  przejdź do galerii
  Chcesz mieć szczupłą sylwetkę idź popływać na krytym basenie częstochowskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Niepodległości.
  Na basenie spotkaliśmy całe rodziny. Rodzina Kinlów w czteroosobowym składzie pluskała się razem. 10-letni Maciek już bardzo dobrze pływa.

  - Chodzę na pływalnię dwa razy w tygodniu, trenuję w klubie - opowiada chłopak. Jego 1,5 roczna siostrzyczka w specjalnym kapoku pływała, a raczej unosiła się na wodzie pod opieką mamy Agnieszki i taty Marcina.

  Para Karolina i Łukasz trzymała się razem. Łukasz uczył Karolinę prawidłowo pływać, z regularnym oddechem. Pokazywał jak pracować rękami, nogami. - Przychodzmny na basen kiedy tylko możemy - mówi Łukasz. - Nie tylko tutaj.

  Piątoklasistka Julia Kazimierczak przyszła na pływalnię z ciocią, studentką Kasią Stalą. - Przez pierwszy tydzień ferii byłam na obozie w Janowie - mówi Julia. - To był obóz taneczny. - Często wybieramy się na basen - dodaje Kasia Stala.

  Nad bezpieczeństwem pływających czuwają ratownicy. - Mamy wydzielone trzy tory dla osób dobrze pływających i część, gdzie można się pobawić w wodzie - mówi ratownik Krzysztof Gwiazdowicz.

  Kryta pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Niepodległości jest czynna od godziny 6. do 22. Ostatnie wejście na basen o godzinie 21. Czas pływania 45 minut.

  Można korzystać z trzech torów dla dobrze pływających i części rekreacyjnej. Są trampoliny do skoków do wody. W części o głębokości 4 metrów można uprawiać nurkowanie. Dla uczących się pływać są deski, kapoki. Pływającym można się przyglądać z balkoniku nad niecką basenu.

  Ile trzeba zapłacić za korzystanie z basenu? W czasie ferii ceny biletów wstępu na basen (za 45 minut) są takie jak w normalne dni. Od poniedziałku do piątku do godz. 16. 9 zł dla dorosłych i 6 zł dla dzieci i młodzieży oraz studentów, Od poniedziałku do piątku po godz. 16. oraz w soboty, niedziele i święta 11 zł dla dorosłych, i 7 zł dla dzieci i młodzieży oraz studentów.

  Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej w okresie ferii zimowych i wakacji letnich (minimum 10 osób + 1 dorosły opiekun na każde 10 osób; opiekun - nieodpłatnie) 4 zł od osoby.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Baseny w Częstochowie

   Baseny Częstochowa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Baseny Częstochowa - http://iplywamy.pl/baseny/slaskie/czestochowa/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama