Zabrze: Własny biznes w jednym okienku

  Zabrze: Własny biznes w jednym okienku

  BP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Własny biznes? W Zabrzu przedsiębiorcy i ci, którzy noszą się z zamiarem prowadzenia swojej działalności, mają mieć łatwiej. W Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, nowej miejskiej komórce, mieścić będą się stanowiska zarówno Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Powiatowego Urzędu Pracy, jak i Urzędu Skarbowego.
  W praktyce oznacza to, że przedsiębiorcy w jednym miejscu załatwią wszystkie sprawy związane z prowadzeniem czy zarejestrowaniem działalności gospodarczej. Znajdą tam odpowiednie wnioski i będą mogli je złożyć. Uzyskają również pełną informację na temat obowiązków, praw i możliwości od wszystkich trzech instytucji.

  - To jest realna pomoc. Wiadomo, że każdy ceni swój czas. Teraz przedsiębiorcy nie muszą jeździć z papierami po całym mieście.
  To może także zachęcić do własnego biznesu tych, którzy do tej pory się wahali. Najbardziej odstraszały ich właśnie formalności, a te będą tu prostsze. W województwie nie ma chyba drugiego miejsca łączącego te trzy instytucje - mówi Aleksandra Wanat z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama