Głosowanie nadal trwa! Wybierz Człowieka Roku 2012...

  Głosowanie nadal trwa! Wybierz Człowieka Roku 2012 województwa śląskiego

  Katarzyna Domagała

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wczoraj po południu tak prezentowała się pierwsza "czwórka" liderów
  Wczoraj po południu tak prezentowała się pierwsza "czwórka" liderów
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©arc.

  Za nami pierwszy tydzień głosowania w drugiej turze plebiscytu na Człowieka Roku 2012 województwa śląskiego. Choć na swoich faworytów oddaliście już w sumie blisko trzy tysiące głosów, co dzień odwiedzacie stronę dziennikzachodni.pl i sprawdzacie, kto obecnie jest liderem głosowania, kto wygra? Na razie nic nie jest pewne! Zwycięzcy zmieniają się co chwilę, a głosowanie trwa jeszcze przez 14 dni.
  ZOBACZ WSZYSTKICH KANDYDATÓW DO TYTUŁU:
  CZŁOWIEK ROKU 2012 WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
  KLIKNIJ TUTAJ
  A NASTĘPNIE ZAGŁOSUJ I SPRAWDŻ WYNIKI KLIKNIJ TUTAJ


  Wczoraj po południu, z ponad 660 głosami na swoim koncie, prowadzącym był Zbigniew Rosiński, Człowiek Roku 2012 powiatu lublinieckiego, który od lat skutecznie zachęca mieszkańców - nie tylko swojej małej ojczyzny - do biegania. Tuż za nim uplasowała się pani prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka - Szulik, Człowiek Roku 2012 w Zabrzu. Był moment, że różnica między liderami wynosiła zaledwie dziewięć głosów. By po południu wzrosnąć już do ponad 20 - na rzecz pana Zbigniewa. Jednak jak się okazuje walka nie toczy się wyłącznie między tą dwójką. Swoje wsparcie dla księdza Stanisława Achtelika, gospodarz parafii Ciała i Krwi Pańskiej, w mysłowickiej dzielnicy Ławki, zapowiedział Leszek Kwit, mieszkaniec tej dzielnicy, który wraz z całą rodziną wspierał proboszcza już w pierwszej turze plebiscytu.

  - Może być ciężko, bo różnica głosów jest dość duża, jednak nie poddamy się, do parafii należy około 900 dusz - podkreślał wczoraj w rozmowie z nami. Jak dodał, dzięki wybudowaniu kościoła, księdzu Achtelikowi udało się połączyć mieszkańców i przywrócić parafian, którzy przez lata zostali porozrzucani do okolicznych świątyń. O tym, że dla mieszkańców Ławek powstanie kościoła było istotnym wydarzeniem może świadczyć fakt, że pan Leszek doskonale pamięta dzień otwarcia świątyni - 9 września 1994 rok. - To ważna data, ale i łatwa do zapamiętania, bo wszystko działo się wokół nas - podsumowuje.

  O tytuł Człowieka Roku 2012 województwa śląskiego walczy 32 kandydatów, których już doceniliście za ich oddanie i pracę na rzecz lokalnych społeczności. To oni są zwycięzcami pierwszego etapu konkursu na Człowieka Roku 2012, który był prowadzony w poszczególnych miastach i powiatach województwa. Wśród zwycięzców znaleźli się duchowni, artyści, sportowcy, policjant czy społecznicy, którzy wiedzą jak skutecznie zainspirować innych do działania. Przypominamy też, że odwiedzają strony internetowe naszych lokalnych serwisów naszemiasto.pl, znajdziecie szczegółowe informacje o kandydatach do tytułu. Zaś na stronie dziennikzachodni.pl na bieżąco możecie śledzić wyniki głosowania.

  By wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć waszego faworyta w walce o tytuł, wystarczy sięgnąć po komórkę i wysłać SMS. Numer, pod jaki należy to zrobić, zawsze jest ten sam - 72355. W treści wiadomości trzeba wpisać prefiks DZBR, za nim numer przyporządkowany do danego kandydata - znajdują się na kuponie obok. Głosowanie potrwa do 4 marca, ostatnie SMS-y można przesyłać do godz. 23.59. Po północy ogłosimy, kto z 32 kandydatów został Człowiekiem Roku 2012 województwa śląskiego. Nazwisko zwycięzcy zależy wyłącznie od Was. Liczy się liczba głosów, jakie zdobędą kandydaci w plebiscycie. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama