Człowiek Roku 2012: Los zwycięzców leży w Waszych rękach

  Człowiek Roku 2012: Los zwycięzców leży w Waszych rękach

  Katarzyna Domagała

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Człowiek Roku 2012: Los zwycięzców leży w Waszych rękach

  ©Karina Trojok

  Zwycięzca może być tylko jeden, choć - jak pokazuje przykład Myszkowa - czasem może być ich dwóch. W ten sposób, podczas środowego spotkania laureatów pierwszego etapu konkursu na Człowieka Roku 2012, żartowali liderzy drugiej tury naszego plebiscytu - prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik oraz pomysłodawca "Biegu Katorżnika", Zbigniew Rosiński - prezes Wojskowego Klubu Biegacza, którzy przez cały tydzień zmieniali się na pierwszym miejscu.
  Człowiek Roku 2012: Los zwycięzców leży w Waszych rękach

  ©Karina Trojok

  - Za mundurem panny sznurem, więc wygrana może być bardzo trudna do osiągnięcia - śmiała się pani prezydent, dodając, że nasz plebiscyt traktuje jako miłą zabawę, dzięki której można pokazać i docenić osoby, które znajdują czas, by robić coś pożytecznego dla swoich miast i regionów.

  ZOBACZ ZDJĘCIA LAUREATÓW PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU "CZŁOWIEK ROKU 2012"

  - Już sam fakt, że znalazłam się wśród osób zasłużonych w swoich miastach jest dla mnie zaszczytem, który zobowiązuje do dalszej, cięższej pracy.

  Komu przypadnie tytuł najbardziej nietuzinkowej i aktywnej osoby w Śląskiem, zależy wyłącznie od Was. Kandydatów do tytułu jest 32. Na swoich faworytów możecie głosować do poniedziałku - 4 marca, do godz. 23.59. Wystarczy wysłać SMS na numer 72355. W treści wiadomości trzeba wpisać prefiks DZBR, za nim numer przyporządkowany do danego kandydata, który zamieściliśmy na kuponie poniżej. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

  Przypominamy też, że galerię zdjęć oraz film z uroczystego spotkania z kandydatami do tytułu Człowieka Roku 2012 województwa śląskiego znajdziecie na stronie dziennikzachodni.pl (tu również na bieżąco publikujemy wyniki głosowania) oraz na naszych miejskich portalach naszemiasto.pl.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama