Zwiastun 4 sezonu serialu Arrow. Znamy zarys fabuły

  Zwiastun 4 sezonu serialu Arrow. Znamy zarys fabuły

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Arrow

  Arrow ©heroichollywood.com

  W sieci pojawił się kolejny zwiastun 4 sezonu serialu Arrow. Ponadto producent serialu Marc Guggenheim wyjawił sporo informacji na temat tego, co będzie się działo w nadchodzących odcinkach.
  Arrow

  Arrow ©heroichollywood.com

  Zwiastun Arrow pokazuje sporo nowych scen, m.in. dowiadujemy się, że Oliver Queen chce się oświadczyć Felicity, ale jak to zwykle w serialach bywa, jego plany muszą ulec zmianie. Dlaczego? To wyjaśnił w jednym z wywiadów producent Arrow Marc Guggenheim.

  W rozmowie z portalem ew.com producent opowiada, że czwarty sezon będzie niejako debiutem nowego Olivera Queena, który po raz pierwszy w historii tej produkcji będzie Green Arrowem. Jak powiedział Giggenheim, przez trzy sezony oglądaliśmy genezę powstawania nowego bohatera. W czwartym jego postać ma być bardziej zbliżona do komiksowego pierwowzoru.

  Producent serialu zapowiada, że serial zejdzie z mrocznej drogi, jaką obrał w poprzednich trzech sezonach, a jego ton ma być zbliżony do tego, jaki oglądamy w serialu Flash. - Naszym celem jest też powrót do tonu i jakości, jaki prezentowaliśmy w 1 i drugim sezonie Arrow - zapowiada Guggenheim.

  Zmiana nie zaskakuje w żaden sposób fanów tej produkcji zwłaszcza, że trzeci sezon Arrow był według nich bardzo słaby, a sama historia momentami była zwyczajnie nielogiczna, by nie powiedzieć, że absurdalna. Teraz ma byćinaczej, w czym ma też pomóc nowy wróg - Damien Dhark, szef przestępczej organizacji o nazwie H.I.V.E. Jak zapowiada Guggenheim, Damien Dhark to zło w czystej postaci, a już na początku 4 sezonu przekonamy się, że działa on w rodzinnym mieście Olivera już od kilku miesięcy.

  Początkowo czoła próbuje mu stawić Team Arrow prowadzony przez Johna Diggle'a, ale w pewnym momencie zgłaszają się do Olivera po pomoc.

  Guggenheim zapowiada też, że sam Oliver mocno się zmieni. Nie będzie już człowiekiem, który żyje demonami przeszłości, a ma bardziej przypominać Olivera Queena z komiksów - zawadiaki, żartownisia, który mocniej wierzy w ludzi i w swoich przyjaciół.

  Wiadomo też, co będzie w retrospekcjach, które są nieodłączną częścią Arrow. Oliver trafi do Coast City, rodzinnego miasta Green Lantrena, gdzie zmierzy się z organizacją Shadowspire.

  Premiera 4 sezonu Arrow 7 października. Poniżej zwiastun.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   arrow

   niez znajomy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Na jakim kanale się pokaże 4 sezon

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama