Ważne
  Policja z Bielska Białej poszukuje świadków wypadków

  Policja z Bielska Białej poszukuje świadków wypadków

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej poszukuje świadków wypadków, do których doszło w ostatnich dniach na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego.
  - 6 lutego 2013r. około 16.00 w Bielsku-Białej na ul. Skowronków (w rejonie posesji nr 27), nieustalony dotąd kierujący samochodem dostawczym typu furgon koloru ciemnego, jadąc ul. Skowronków w kierunku ul. Lipnickiej, w trakcie wyprzedzania potrącił pieszego, który szedł wzdłuż jezdni przy chodniku. Na skutek potrącenia pieszy doznał obrażeń ciała.

  - 1 lutego 2013r. około 5.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ul.
  Kaniowskiej (w rejonie posesji nr 3), kierująca osobowym fiatem punto, jadąc ul. Kaniowską w kierunku ul. Drzymały, potrąciła pieszego, który przechodził przez jezdnię. W wyniku potrącenia pieszy doznał obrażeń ciała.

  - 11 stycznia 2013r. około 20.30 w Rudzicy na ul. Klubowej (w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Chrzciciela), kierujący osobowym seatem leonem, jadąc ul. Klubową w kierunku ul. Jana Chrzciciela potrącił pieszego, który z prawej strony zatoczył się pod jadący pojazd. Pieszy doznał obrażeń ciała.

  Wszystkich posiadających informacje na temat tych wypadków policja prosi o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, 33 8121376, nr alarmowe 997, 112.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama