Częstochowa: Nożownik zaatakował na Limanowskiego

  Częstochowa: Nożownik zaatakował na Limanowskiego

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pod zarzutem usiłowania zabójstwa został zatrzymany 31-letni częstochowian, który kilkakrotnie ugodził nożem 33-latka. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawca, który zbiegł z miejsca zdarzenia został szybko namierzony przez policjantów z KMP w Częstochowie.
  Do zdarzenia doszło 23 lutego około godziny 17.00 w jednym z mieszkań przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie. W mieszkaniu przebywało kilka osób, które wspólnie spożywały alkohol. Według ustaleń policji w trakcie tego spotkania, 31-letni mężczyzna zadał nożem kilka ciosów 33-letniemu mężczyźnie. Nie są znane motywy działania sprawcy, najprawdopodobniej jednak w trakcie "siłowania się na rękę" doszło do wymiany zdań pomiędzy sprawcą, a pokrzywdzonym.

  31-letni sprawca zbiegł przed przybyciem policjantów. Pokrzywdzony, 33-leteni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Policjanci pracujący nad tą sprawą szybko ustalili, iż sprawcą tego zdarzenia jest 31-letnie Robert M. który w styczniu 2013r wyszedł z więzienia w którym przebywał za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Mężczyzna został zatrzymany następnego dnia po zdarzeniu.

  Dzisiaj sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa, za które grozi kara 25 lat więzienia lub dożywocie.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama