Racibórz: Włamanie w Zabełkowie. Czech zatrzymany na gorącym...

  Racibórz: Włamanie w Zabełkowie. Czech zatrzymany na gorącym uczynku

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mundurowi z Raciborza zatrzymali obywatela Czech, który włamał się do domu jednorodzinnego w Zabełkowie. Jak się okazało mężczyzna miał pecha, bo za swój cel obrał sobie dom policjanta, który po krótkim pościgu zatrzymał złodzieja. O dalszym losie "amatora cudzej własności" zadecyduje sąd.
  We wtorek około godziny 4.30 w miejscowości Zabełków został zatrzymany 41-letni obywatel Czech, który włamał się do domu jednorodzinnego. Łupem włamywacza stały się świeczniki oraz 3 kurtki z futra. Straty są w toku ustalania. Jednak jeden dom okazał się marnym zarobkiem dla "amatora cudzej własności". Sprawca przemieścił się i włamał do następnego. Tym razem ukradł dwa portfele, alkohol, sprzęt elektroniczny oraz pieniądze w kwocie 500 zł i 500 koron czeskich.
  Ogólna wartość strat wyniosła 2 tysiące złotych. Niestety dla złodzieja, ten dom okazał się pechowy, gdyż włamał się do policjanta, który bez wahania ruszył w pościg za sprawcą i szybko zatrzymał włamywacza. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego mienia. Obywatel Czech noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama