Zatrucie czadem w Bytomiu: Kobieta umarła w kąpieli. Cudem...

  Zatrucie czadem w Bytomiu: Kobieta umarła w kąpieli. Cudem uratowano jej córkę

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Bytomia wyjaśniają okoliczności śmierci 32-letniej kobiety. Najprawdopodobniej bytomianka zmarła w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i ratowników, od śmierci uratowano 3-letnią córkę kobiety oraz znajdującego się w mieszkaniu mężczyznę.
  Do zdarzenia doszło w minioną sobotę późnym wieczorem, w bloku przy ul. Rydza Śmigłego w Bytomiu - Stroszku. Jeden z lokatorów powiadomił, że z mieszkania sąsiadów zamieszkujących nad nim leje się woda i mimo, że w środku włączone jest światło, nikt na jego pukanie nie odpowiada. Przypuszczając, że domownicy mogą być w niebezpieczeństwie, przed przyjazdem służb ratunkowych mieszkańcy sami wypchnęli drzwi i weszli do tego mieszkania. Okazało się, że w wypełnionej po brzegi wodą wannie znajduje się kobieta, obok niej leżał nieprzytomny mężczyzna, a w pokoju na podłodze małe dziecko.

  Wezwani na miejsce funkcjonariusze natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Niestety na pomoc zanurzonej w wodzie 32-letniej kobiety było za późno. Jej 3-letnia córka oraz 36-letni przyjaciel zostali zabrani karetką pogotowia do szpitala, i według opinii lekarzy ich zdrowiu i życiu nic nie zagraża. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku nagromadzenia się w mieszkaniu tlenku węgla. Dokładne okoliczności zdarzenia, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają policjanci z komisariatu w Stroszku wspólnie z powołanym w tej sprawie biegłym sądowym.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama