Będzin: Policja wyłapuje poszukiwanych

  Będzin: Policja wyłapuje poszukiwanych

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Będzińscy policjanci zatrzymali kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj w ręce stróży prawa wpadł między innymi 40-letni obywatel Bułgarii poszukiwany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania. W dniu dzisiejszym policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, 26-letniego mieszkańca Wojkowic, który nie powrócił z przepustki do zakładu karnego oraz poszukiwanego na podstawie listu gończego 26-letniego mieszkańca Sławkowa.
  Zatrzymania mężczyzn policjanci dokonali w różnych częściach powiatu. Doprowadzony do aresztu ekstradycyjnego obywatel Bułgarii zatrzymany został w Będzinie przez policjantów z wydziału kryminalnego, zajmujących się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Natomiast 26-letni mieszkaniec Sławkowa zatrzymany dzisiaj przez policjantów ze sławkowskiego komisariatu poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej.
  Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. Drugi z dzisiejszych zatrzymanych, 26-letni wojkowiczanin postanowił "przedłużyć" sobie przepustkę z zakładu karnego. Nie było to jednak jedyne naruszenie przepisów prawa przez mężczyznę. W trakcie zatrzymania słownie znieważył policjantów z wojkowickiego komisariatu, za co dodatkowo grozi mu rok za kratkami.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama