Bielsko-Biała: nieletni włamywacze obrabiali automaty ze...

  Bielsko-Biała: nieletni włamywacze obrabiali automaty ze słodyczami

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich zatrzymali dwóch 16-latków, którzy mają na swoim koncie blisko 180 włamań do automatów z napojami i słodyczami oraz uszkodzenia mienia. Nieletni za swoje czyny odpowiedzą wkrótce przed Sądem Rodzinnym.
  Policjanci otrzymywali liczne zgłoszenia o włamaniach do automatów z napojami i słodyczami, do których dochodziło od kilku miesięcy w jednym z gimnazjów w powiecie bielskim. Sprawą zajęli się policjanci z Grupy Zapobiegania i Zwalczania Przestępczości Nieletnich. W toku prowadzonego postępowania śledczy ustalili, że za włamaniami stoją dwaj 16-latkowie. Zatrzymani przyznali się do włamań do automatów, które systematycznie opróżniali z napojów i łakoci.
  Wyliczono, że mają na swoim koncie blisko 180 takich włamań i kradzieży. Ponadto jak ustalono, sprawcy "dla zabawy" uszkodzili kilka znaków drogowych i kamerę w rejonie jednej ze szkół. Za swoje czyny nieletni odpowiedzą wkrótce przed Sądem Rodzinnym. Sąd może zastosować wobec nich środki oddziaływania wychowawczego lub poprawczego, włącznie z umieszczeniem w ośrodku szkolno-wychowawczym lub zakładzie poprawczym.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama