Zabrze: Chcesz zatankować? Włam się do koparki

  Zabrze: Chcesz zatankować? Włam się do koparki

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mundurowi z komisariatu III zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa czterech mężczyzn, podejrzanych o włamania do koparek. Sprawcy zainteresowani byli przede wszystkim paliwem.
  Od kilku tygodni na terenie zabrzańskiej dzielnicy Zaborze prowadzony jest remont sieci wodno-kanalizacyjnej z użyciem ciężkiego sprzętu budowlanego. Czterech mężczyzn postanowiło włamać się do koparek i skraść z nich paliwo. Na szczęście pracownik ochrony widząc kręcące się po terenie bazy obce osoby powiadomił dyżurnego policji. Mężczyźni w tym czasie zdążyli włamać się do maszyn i skraść z nich ok.
  140 litrów paliwa o wartości 780 zł. Zatrzymani skradli również przenośny agregat prądotwórczy. Długo nie cieszyli się jednak łupem, gdyż dzięki czujności pracownika bazy a także szybkiej reakcji policjantów zatrzymano na gorącym uczynku przestępstwa czterech mężczyzn w wieku od 18 do 41 lat. Przy sprawcach znaleziono kanistry z olejem napędowym, łom, a także przyrząd do przelewania paliwa.

  Zatrzymanym przedstawiono zarzut kradzieży oraz włamania. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat więzienia. Jak się okazało, to nie jedyne kradzieże, jakie mają na swoim koncie. Sprawa jest rozwojowa, a mundurowi z nie wykluczają powiększenia listy zarzutów.  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama