Horoskop wróża Grzegorza. Porady na 14 marca

  Horoskop wróża Grzegorza. Porady na 14 marca

  GKM

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Wczoraj wybrano papieża, a data jest ryzykowna, bo 13 marca według horoskopu księżycowego rządził Baran, który rozstrzyga spory gwałtownie i czasem siłą. Nie bez powodu należy do ognistych znaków. Na pewno na konklawe było bardzo gorąco i papieża wybrano wśród ostrych sporów.
  Dzisiaj jednak 14 marca żegnamy Barana, który przyniósł nam tak szybki wybór papieża.. I witamy się z Bykiem. Pozostanie z nami do 16 marca. Astrologia ustaliła, że w ciągu miesiąca Księżyc przechodzi przez wszystkie znaki zodiaku, co wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Dzisiaj odechce się nam kłócić, będziemy dążyć do wygody i lenistwa. Byk podpowiada, że jeśli ma być z tego jakaś korzyść, to warto się zgodzić, a potem się zobaczy.
  Ostrożnie więc należy traktować dzisiejsze obietnice. 
14 marca jest dniem dobrych dyplomatów. Uprzejmych w oczy, ale twardych zawodników. O ile 13 marca wybrano niegdyś antypapieża Wiktora IV, który do łagodnych nie należał, to 14 marca na papieża Piusa VII wybrano Włocha Giorgio Luigi Barnabę Chiaramonti. To jemu, gdy chciał ukoronować Napoleona, Bonaparte wyrwał koronę i sam ją sobie założył na głowę. Papież przełknął tę zniewagę. Ale gdy cesarz ubiegał się o legalizację rozwodów, na czym mu osobiście zależało, Pius VII odmówił. I chociaż starszy od Napoleona o 20 lat, sporo go przeżył.


  Zima się panoszy, ale w dniu 14 marca to nic dziwnego. Tego dnia wielka śnieżyca zabiła 400 osób, gdy rozszalała się w Ameryce 125 lat temu. Jak mawiała babcia, gdy Matylda (imieniny 14 marca) spotka się z boćkiem, będzie szczęście z każdym kroczkiem. Jak widać, nic z tego. a nawet wprost przeciwnie.
  Baran (21 marca -20 kwietnia)
Baran tak się ostatnio rozpędził, że stuknął głową w ścianę. Bardzo jest zdziwiony, że nikt go nie uchronił. Niestety, dobre dni się skończyły, nadchodzi majestatyczny Byk. A on nie lubi takich, co podskakują dla samej bitki i hałasu. Dlatego zmusi cię, żebyś przysiadł fałdów czyli wziął się do prawdziwej roboty.


  Byk (21 kwietnia - 21 maja)
Kilka dobrych dni, w których nagle zabłysną twoje zalety. Weź na grzbiet ambitne zadanie, bo wszystko ci się uda. A potem weź wielką torbę i idź na zakupy, bo kiedy, jak nie dzisiaj. Idealny czas na oczarowanie płci przeciwnej. Kosmos sprawi, że ujrzy tylko twe wspaniałe zalety. Na ucho - 17 marca czar pryśnie.


  Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca).
Bliźnięta z Bykiem żyją w zgodzie, chociaż im nie po drodze. Licz na życzliwość gwiazd, ale to nic pewnego. Należy ci jednak odpoczynek po nieudanym wczorajszym dniu, dlatego poczciwy Byk nie pozwoli ci wyrządzić krzywdy. Lepiej jednak stój tam, gdzie cię postawią i nie pchaj się w kłopoty.


  Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Wstaniesz lewą nogą. Awarie, kłody pod nogi; co ma się zepsuć, zrobi to dzisiaj. Żadna katastrofa, ale będziesz chodził jak po polu minowym. Dotknie cię złośliwość rzeczy martwych, a żywi jeszcze dołożą. Przetrwaj do 16, bo to sobota. Niestety, w poniedziałek znowu walka o przetrwanie. Kosmos się tobą zabawia.


  Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
Zniknąłeś gwiazdom z oczu. Co cię miało dobrego czy złego spotkać, już się stało. Teraz czas na obmyślanie strategii, lizanie ran czy odcinanie kuponów. Byk i Lew darzą się szacunkiem, więc wszystko wskazuje na to, że będziesz miał czas na zebranie sił. Byk podpowie, żebyś rzucił się na kanapę i się pobyczył.


  Panna (23 sierpnia -22 września)
Ten dzień w pamiętniczku możesz od razu zaznaczyć czarnym pisakiem. Kosmos wystawi cię na niezłą próbę. Nic nie pójdzie po twojej myśli, a jeśli uważasz, że jest to inaczej, to wkrótce się przekonasz, że z przeznaczeniem nie wygrasz. Ale za 16 marca twoje błędy uda się naprawić. Powiesz wtedy, jakie błędy?


  Waga (23 września -23 października)
Waga to znak powietrzny, a Byk bardzo ziemski. Dzisiejszy dzień jest jednak dla Wag pomyślny. Nie żebyś od razu grała w loterię, ale nie stracisz. Znajdziesz to, co zgubiłaś, przypomnisz sobie o czymś ważnym w ostatniej chwili. Dobre duszki będą ci pomagać, żebyś nie zatarła silnika. Miły dzień.


  Skorpion (24 października- 22 listopada).
Twoje piękne dni jeszcze nie nadeszły. I nie zmusisz ich do tego szantażem. Będziesz czekać do 20. marca. Na razie rządzą proste zasady i proste przyjemności Byka, który nie musi się ze swoimi pomysłami kryć po kątach. Jesteś mądry, więc z Bykiem nie zadzierasz. Po prostu zabij go wzrokiem, ale z daleka.


  Strzelec. (23 listopada -21 grudnia)
Dobry dzień, nawet bardzo. Co widzi Byk w Strzelcu, nie wiadomo, ale jednak coś. Strzelec trzyma z Baranem i Lwem, ale do Byka też nic nie ma. Gwiazdy ześlą ci liny ratunkowe i świetne szanse, więc bierz, co dają. Każda odmowa dzisiaj może się srogo zemścić. Dzisiaj wieczorem po prostu padniesz z wrażenia. 


  Koziorożec (22 grudnia- 20 stycznia)
Ty i Byk to starzy kumple, dlatego pójdziecie razem jak te konie w kieracie. Do przodu, powoli, bez fajerwerków. Tyle, że Byk jeszcze skubnie trawkę tu i tam, skorzysta z życia, a Koziorożec takiej szansy nie dostanie. Radości wielkiej nie będzie, ale robotę pchniesz do przodu. Jutro nagroda za twe nudne trudy.


  Wodnik (21 stycznia -20 lutego).
Dzisiaj Wodnik jest w nastroju nieprzysiadalnym. Ale fochy i marudzenie. Nic ci się nie podoba, chcesz zaszyć się w domu i doczekać tam do lata. Chociaż Kosmos cię nie śledzi, to kątem oka widzi, jak rozważasz zwolnienie lekarskie. Nic ci nie jest. Ale swoje wiesz, bo 15 marca nadchodzi trudny dzień konfrontacji z sennym koszmarem.


  Ryby (21 lutego-21 marca).
Spokojnie, wszystko będzie dobrze, to tylko mała awaria. A że uważasz, że całe twoje życie to jedna katastrofa, to już co innego. Dzisiaj nie pchaj się tam, gdzie cię nie proszą, bo będą kłopoty. Jeśli ukryjesz się na dnie oceanu, jakoś to będzie. 16 marca pocieszenie z niespodziewanej strony.
  *Slash w Katowicach! Spodek oszalał [SENSACYJNE ZDJĘCIA i WIDEO]
  *Hajmat, hanysy, gorole, powstania śląskie, godka! [Śląski Słownik Pojęć Kontrowersyjnych]
  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Poznaj tajemnicę abdykacji papieża Benedykta XVI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo