Wystawa sztuki użytkowej i wzornictwa w siewierskim Hotelu...

  Wystawa sztuki użytkowej i wzornictwa w siewierskim Hotelu Natura Residence

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  DESIGN to jedno z najmodniejszych dziś określeń. Dizajnerskie mogą być meble, budynki, samochody… Hotel Natura Residence uznał, że Design może być wspaniałą inspiracją dla zorganizowania wystawy "I love design"
  W ostatnią sobotę w siewierskim Hotelu Natura Residence odbyła się wystawa sztuki użytkowej i wzornictwa. To podczas tej wystawy miał premierę nowy model MINI - MINI zaczy MAXI. Za pomocą ciekawego performancu zaprezentowano MINI PACEMAN. Podczas rozpoczęcia wystawy grupa gości zaczęła się rozbierać i poruszać w dziwny sposób. Szybko jednak okazało się, że jest to profesjonalna grupa tancerzy którzy zaprezentowali MINI Pacemana baletowym krokiem.
  Wiemy, że natchnieniem dla choreografa była Pina Bausch - znakomita choreografka baletu nowoczesnego. Zaproszeni goście mogli zobaczyć jeszcze ciekawe wizualizacje najmodniejszego osiedla - Dębowe Tarasy, jak również ciekawy korner wystawowy firmy Bo Concept.

  Treścią wystawy było spotkanie z Panem Profesorem Zbigniewem Furgalińskim prodziekanem katowickiej Akademii Sztuk Pięknych oraz prezentacja prac młodego designu. Na wystawę złożyło się kilkanaście obiektów oraz banerów na których podziwiać można było prace studentów.

  Warto zaznaczyć, że dizajnerskie było również jedzenie - goście nie kryli radości, że mogą degustować prawdziwych dzieł Sztuki.

  Imprezie Patronowali Dziennik Zachodni, Magazyn Be, oraz Telewizja Domo +

  Ewa Mierzejewska znana z ciekawych programów w Domo + podczas prowadzenia imprezy opowiadała gościom o ciekawych spotkaniach z architektami.

  Organizatorem imprezy była Agencja Marketingu Zintegrowanego JC Academy która przeprowadziła również Hotel przez zmianę rebrandingową. Od 16 marca br., Hotel Podkowa funkcjonuje pod nową nazwą Hotel Natura Residence. Zapraszamy do odkrywania hotelu zainspirowanego naturą.




  *Ranking szkół nauki jazdy 2013
  *Restauracja Rączka gotuje otwarta ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Granica polsko-niemiecka 1922 na Górnym Śląsku [SENSACYJNE ZDJĘCIA]
  *Podziemny dworzec autobusowy w Katowicach działa! [ZDJĘCIA]

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama