Ważna społecznie misja czwartej władzy

  Ważna społecznie misja czwartej władzy

  Marcin Zasada

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Misja, którą wypełniacie jest społecznie niezbędna, nawet jeśli wasze sądy są bardzo surowe. Życzę umiejętnego władania słowem dla dobra demokratycznych standardów - powiedział w piątek wojewoda śląski, Zygmunt Łukaszczyk, podczas noworocznego spotkania ludzi mediów naszego regionu.
  Jak co roku, uroczystość zgromadziła w katowickim hotelu Monopol liczne grono dziennikarzy prasy, radia i telewizji. Nie zabrakło też gości, przede wszystkim polityków, których działalność media śledzą na co dzień.

  Prosto z Warszawy dojechała wicemarszałek Senatu, Krystyna Bochenek, dla dziennikarzy jeszcze do niedawna koleżanka po fachu. - Myślę, że nadal jestem jedną z was - powiedziała, życząc wszystkim sukcesów w pracy, a jako wieloletnia dziennikarka zajmująca się medycyną, zaapelowała, by w pogoni za atrakcyjnymi tematami, nie lekceważyć własnego zdrowia.


  Senator Krystyna Bochenek nie była jedynym gościem ze stolicy. Tę samą trasę przebyły Joanna Strzelec-Łobodzińska, wiceminister gospodarki oraz Joanna Schmid, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu. Po oficjalnej części spotkania, rozmowom na ważne dla regionu tematy nie było końca.

  Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Media dla Integracji Europejskiej - patrona regionalnego konkursu dziennikarskiego "Silesia Press".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama