Zarząd GKS Katowice oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej

  Zarząd GKS Katowice oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej

  r.mus

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zarząd GKS Katowice oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej
  Po wyjazdowej porażce GKS Katowice z Olimpią Grudziądz (0:1) zarząd klubu z Bukowej opublikował oświadczenie, w którym oddaje się do dyspozycji Rady Nadzorczej klubu. Ostateczne decyzje zapadną w środę. Poniżej publikujemy treść oświadczenia.
  Zarząd GKS Katowice oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej
  "W ostatnich latach GKS Katowice przeszedł wielką metamorfozę. Z klubu, którego egzystencja była poważnie zagrożona i wisiała nad nim realna groźba wycofania z rozgrywek, stał się stabilnym organizacyjnie podmiotem. Przeobrażenia, których dokonaliśmy w Spółce - dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pomocy miasta Katowice - stawiane są za wzór.

  Liczyliśmy, że normalizacja sytuacji organizacyjno-ekonomicznej klubu przełoży się na lepsze wyniki sportowe zespołu. Właśnie dlatego przed startem obecnych rozgrywek postawiliśmy przed zespołem zadanie wywalczenia awansu w ciągu dwóch lat do Ekstraklasy.

  Zdajemy sobie sprawę, że bilans naszych spotkań w obecnym sezonie jest daleki od oczekiwań. Postawa zespołu i efekty pracy osób, które są współodpowiedzialne za wyniki, budzą nasze niezadowolenie. Rozumiemy rozczarowanie kibiców, bo sami oceniamy podobnie postawę GKS-u.

  Nie chcemy podejmować żadnych pochopnych decyzji. Jednak w związku z tym, że czujemy się współodpowiedzialni za obecny stan rzeczy, postanowiliśmy oddać się do dyspozycji Rady Nadzorczej Spółki. W trakcie jej środowego posiedzenia poszukamy rozwiązań, które sprawią, by GKS Katowice wreszcie zaczął grać na miarę oczekiwań, a obecny sezon nie okazał się dla klubu stracony."

  Wojciech Cygan, prezes zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.
  Marcin Janicki, wiceprezes zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.


  *Pod Wałbrzychem odkryto podziemne miasto. Złoty pociąg będzie wydobyty ZDJĘCIA
  *Nowy Supersam w Katowicach zaprasza na wielkie otwarcie
  *Uchodźcy z Syrii już na Śląsku. Rodziny mieszkają w Chorzowie
  *Tak się okrada w sklepie. Uważajcie na zakupach WIDEO Z MONITORINGU

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Spokojnie panowie, miasto przecież was nie zwolni.

   gks jak Barcelona :) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Lato się skończyło, dni są krótsze, chłodniejsze to i formy nie ma. Dostaniecie kolejne drobne w postaci kilku milionów z miejskiej kasy, dla polepszenia humoru i będą minimum remisy. Przecież od...rozwiń całość

   Lato się skończyło, dni są krótsze, chłodniejsze to i formy nie ma. Dostaniecie kolejne drobne w postaci kilku milionów z miejskiej kasy, dla polepszenia humoru i będą minimum remisy. Przecież od dawna wiadomo, że 100% mieszkańców Katowic wręcz pragnie wydania przynajmniej 30 milionów rocznie na potężną markę zwaną gjekaesem - wizytówkę miasta, przed którą padają na kolana od morza aż do gór, siejącą pogrom w pierwszej lidze i której sukcesy niosą się po całym kontynencie. W Hiszpanii zaczęli już drżeć przed przyszłymi królami Europy. Ponoć sam Messi już zapowiedział, że porzuci Barcę dla gjeksy, gdy tylko ta zacznie grać w fazie grupowej LM.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama