Ważne
  Hity telewizyjne na wtorek. 22.09.2015! Sprawdź, co obejrzeć...

  Hity telewizyjne na wtorek. 22.09.2015! Sprawdź, co obejrzeć w tv!

  Telemagazyn.pl

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  "Magia w blasku księżyca"Co powiecie na komedię romantyczną w stylu Woody'ego Allena? Przekonany o własnej wartości, arogancki iluzjonista
  1/10
  przejdź do galerii

  "Magia w blasku księżyca"

  Co powiecie na komedię romantyczną w stylu Woody'ego Allena? Przekonany o własnej wartości, arogancki iluzjonista Stanley Crawford żywi wyjątkową niechęć do wszelkiej maści spirytystów, twierdzących, że mają magiczne zdolności. Na prośbę przyjaciela Howarda Burkana postanawia udać się do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny amerykańskich bogaczy, by zdemaskować podającą się za medium Sophie Baker. Piękna, tajemnicza dziewczyna, która pomaga pani Grace Catledge w nawiązaniu kontaktu ze zmarłym mężem, zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Ku wielkiemu zaskoczeniu Stanleya, dziewczyna daje liczne dowody ponadnaturalnych zdolności, które wymykają się racjonalnemu wytłumaczeniu. Urażony w swojej dumie, Stanley powoli przyjmuje do wiadomości, że wszystko jest możliwe - nawet to, że istnieje miłość.

  Emisja: Canal+, godz. 19:20 ©media-press.tv

  Kolejne dni mijają, ale na szczęście codziennie jest co obejrzeć w tv. Tak będzie i tym razem. Oprócz kolejnych odcinków seriali i gorących emocji w "Piekielnej Kuchni", we wtorek zadowoleni też będą prawdziwi kinomani. Sprawdźcie propozycje telewizyjne na wtorek, przygotowane przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama