Menu Region

Losowanie Lotto w TV: O której losowanie Lotto w TVP Info?...

Losowanie Lotto w TV: O której losowanie Lotto w TVP Info? [LOSOWANIE LOTTO GODZINA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Katarzyna Pachelska

6Komentarzy Prześlij Drukuj
Losowanie Lotto w TV: O której godzinie będą w TVP Info losowania Lotto? - pytają Czytelnicy. Ma to związek ze zmianami w nadawaniu kanału TVP Info, który prowadzi Studio LOTTO. W zależności od regionu i dostawcy sygnału w miejscu dotychczasowego kanału TVP Info może pojawić się nowy kanał TVP Regionalna. Odpowiadamy: losowanie Lotto w TV będzie o tej samej porze. LOSOWANIE LOTTO GODZINA
AKTUALIZACJA 2 WRZEŚNIA 2013:

Jak informuje Totalizator Sportowy, godzina losowania lotto nie zmieni się. Studio Lotto będzie emitowane o tej samej godzinie (21:40) na antenie TVP Info.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Od 1 maja losowanie LOTTO będzie emitowane w telewizji codziennie! Zmienia się za to godzina Studia LOTTO oraz, co za tym idzie, godzina, do której będą sprzedawane produkty LOTTO w kolekturach

Totalizator Sportowy informuje, że od 1 maja 2013 roku (który wypada w środę) Studio LOTTO będzie emitowane na antenie TVP Info codziennie.
Do tej pory można je było oglądać w telewizji we wtorki, czwartki i soboty, w internecie, na stronie www.lotto.pl losowania są transmitowane codziennie, o 14.00 i 22.15.

MEGAKUMULACJA LOTTO 24.07.2014 25 MLN. WYNIKI

Kolejną nowością jest zmiana godziny nadawania programu z 22.15 na 21.40. Będziemy mogli więc oglądać na żywo w TVP Info wszystkie wieczorne losowania: Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Kaskady oraz Jokera.

Czas trwania programu zostanie wydłużony do 10 minut (z wyjątkiem niedziel, kiedy to Studio LOTTO będzie trwało 8 minut i 30 sekund). Totalizator Sportowy nie przewiduje zwiększenia grona prowadzących Studio LOTTO. - Nie ma takiej potrzeby, ponieważ nie zmienia się liczba produkowanych wydań naszego programu. Od 15 czerwca 2009 r. losowania naszych gier prowadzone są dwa razy dziennie: o godz. 14:00 i 22:15, a co za tym idzie Studio LOTTO transmitowane jest na żywo w internecie (www.lotto.pl/studio-lotto) dwa razy dziennie - mówi Jarosław Tomaszewski, główny specjalista w zespole PR i Komunikacji Totalizatora Sportowego.

Wcześniejsze losowanie oznacza, że sprzedaż produktów LOTTO będzie prowadzona tylko do godz. 21.30, czyli ponad pół godziny krócej niż obecnie. - System sprzedaży z oczywistych względów jest zamykany wcześniej - na ok. 10 minut przed rozpoczęciem losowań - mówi dla DZ Jarosław Tomaszewski z Totalizatora Sportowego. - To oznacza, że do 30 kwietnia ostatnich zakupów można dokonywać do ok. 22.05, od 1 maja tylko do 21.30. Wiele zależy też od punktu sprzedaży - dodaje Tomaszewski.

- Oczywiście zależy nam na tym, żeby kolektury LOTTO były otwarte w godzinach pracy systemu, tj. od 6.30 do ok. 22.05 (od 1 maja - do 21.30) - kontynuuje. - Proszę jednak pamiętać, że mamy ponad 13 tysięcy punktów sprzedaży, z których zdecydowana większość to punkty należące do naszych partnerów. Godziny funkcjonowania kolektur muszą być zatem dostosowane do godzin pracy danego punktu sprzedaży i jego specyfiki biznesowej. Wymagamy jednak, aby godziny pracy kolektury w danej lokalizacji były niezmienne, zachowując tym samym stały dostęp oferty LOTTO naszym graczom. Kolektury znajdujące się w punktach z całodobową sprzedażą, takie jak np. stacje paliw, umożliwiają jednak przyjmowanie zakładów nawet do ostatnich minut wieczornych przed zamknięciem systemu - informuje Tomaszewski.

Studio LOTTO jest obecne na antenie Telewizji Polskiej S.A. od stycznia 2010 roku. Wraz ze zmianą godziny nadawania Studia LOTTO zmieni się również emisja audycji oddziałów regionalnych TVP. Dotychczas były one nadawane przed losowaniem LOTTO, od 1 maja będzie można je obejrzeć po losowaniu, od godz. 22.00 do 22.30.

Transmisja internetowa losowań będzie się też odbywać na stronie www.lotto.pl codziennie o godz. 14.00 i 21.40.

Warto wiedzieć, że gry LOTTO są do kupienia wyłącznie w sieci kolektur opatrzonych logo LOTTO, a także sieci hipermarketów real. Obecnie pojedynczy zakład LOTTO kosztuje 3 zł. Można też grać w LOTTO z plusem, dopłacając 1 zł do zakładu, nasze liczby z zakładu biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych.

Kupując w kolekturze jeden kupon na losowanie LOTTO wydajemy 3 złote. Z wpłaconej przez nas kwoty 46 groszy przekazywanych jest na sport (Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej), 12 groszy na kulturę (Fundusz Promocji Kultury), a 2 grosze na zdrowie (Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych). W 2012 roku fundusze celowe zostały zasilone ogólną kwotą ponad 784,72 mln złotych, w tym 604,23 mln zł zostało przekazane na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, 156,94 na Fundusz Promocji Kultury i 23,54 mln na Fundusz Rozwiązywania Problemów Hazardowych.
*Kutz: Autonomia okazała się oszustwem. Ślązakom należy się status mniejszości etnicznej [WYWIAD RZEKA]
*TYLKO W DZ: Niesamowite zdjęcia górników i kopalń z XIX w. Maxa Steckla
*Cygańskie wesele w Rudzie Śl. On - 21 lat, ona 16 lat. ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZABAWY
*Serial Anna German [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
6

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

żuk

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

magda (gość)  •

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28. 29.

odpowiedzi (0)

skomentuj

losowanie

+8 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

norbi (gość)  •

prosze wrocic do normalnych losowan poprzez losowanie a nie jakies bzdurne maszyny,ustawiane komputerowo.jezeli uwazacie ze nie jest to komputerowo onajn to prosze sie do mnie wzrocic.cudow nie ma.nie jest to loteria.czym wieksza kumulacja to wiem ze wygra tylko jedna osoba.czekam na wiarygodna odpowiedz.

odpowiedzi (0)

skomentuj

...

+5 / -4

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

...:)) (gość)  •

Proszę uważać na portal multipasko odnoszący sie do gier totalizatora.Zbierane sa tam dane o użytkownikach a następnie w brzydki sposób wykorzystywane.Jedna z użytkowniczek o nicku pięknaja ujawniła nasza priv korespondencję iż zostałam sprzedana do b u r d e lu i całe tamtejsze towarzystwo miało niezła pożywkę przypominając w niewybredny sposób kim jestem.Zakładam,ze ta osoba śmiga na rożnych nickach.

odpowiedzi (0)

skomentuj

lotto... pff ..

+21 / -26

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

kevin (gość)  •

Tutaj w Polsce to się drobne wygrywa w lotto... za granicą to dopiero pieniądze... kiedyś to było nawet ponad 500 milionów!! 500 milionów EURO!! To jest dopiero kasa.... teraz też jest do wygrania w Power Ball ponad 120 mln dolarów, a i w innych grach jest duża kasa do zgarnięcia... i można zagrać przez internet, bez wychodzenia z domu! Wystarczy wejść na fajną stronkę http://extraloterie.blogspot.com/ i tam jest wszystko fajnie opisane :) szkoda tracić pieniądze na polskie Lotto, jak za granicą jest do zgarnięcia taka kasa :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

www

+42 / -16

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ccc (gość)  •

nie gram od czasu dmuchanych maszyn

odpowiedzi (0)

skomentuj

Tyle dają na sPOrt a tu dno.

+52 / -23

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

melba (gość)  •

Nawet Walerka Suchodupcowa ze swoimi "złotymi" programami nie może osuszyć tego tego bagna. Najlepiej wychodzi Walerce przyznawanie wysokich premii swojakom.

odpowiedzi (0)

skomentuj