Śląska firma wędliniarska zmienia logo i szatę graficzną...

  Śląska firma wędliniarska zmienia logo i szatę graficzną opakowań. Na lepsze?

  Katarzyna Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Nowe logo Madej Wróbel
  1/4
  przejdź do galerii

  Nowe logo Madej Wróbel

  Firma Madej Wróbel, mająca siedzibę w Rudzie Śląskiej, zmienia właśnie identyfikację wizualną swoich produktów. I to rewolucyjnie. Przedsiębiorstwo pożegnało się ze starym logo i szatą graficzną opakowań. Nowe mają być bardziej eleganckie i podkreślać rodzinny charakter firmy
  W kwietniu 2013 r. Madej Wróbel, firma wędliniarska, działająca od 21 lat na rynku, przechodzi rewolucję, przynajmniej w kwestii wizerunku produktów.

  - Chcielibyśmy być bardziej widoczni i zaistnieć w świadomości konsumentów jako producent z wieloletnim doświadczeniem, rodzinną tradycją i bardzo dobrymi jakościowo produktami, szczególnie jeśli chodzi o wyrób kiełbas - mówi Iwona Szklarska, wiceprezes zarządu Madej Wróbel.


  Zmiany zostały poprzedzone badaniami konsumentów, które prowadzono przez cały 2012 rok. Nowy logotyp, który zastąpił stary (niebiesko-czerwono-biały) został wybrany przez konsumentów jako podkreślający wysoką jakość marki (dzięki zastosowanej kolorystyce ecru i burgundu z pozłacanymi elementami) oraz jasno komunikujący, że firma specjalizuje się w produkcji wędlin (dzięki czytelnemu piktogramowi przedstawiający popularne wyroby). Jedno się nie zmieniło, właściciele pod produktami podpisują się swoimi nazwiskami: Madej i Wróbel.

  Nowe jest też hasło przewodnie firmy: "Sami robimy. Sami lubimy". - Madej Wróbel tym samym chce komunikować, że jest to firma rodzinna, a jej wyroby trafiają do rodzin w całej Polsce. Upraszczając można powiedzieć, że firma pozycjonuje swoje produkty z myślą "od rodziny dla rodziny" - informują przedstawiciele rudzkiej firmy.

  Wkrótce ma ruszyć również odświeżona strona internetowa firmy, na razie można na niej obejrzeć tylko reklamę produktów przedsiębiorstwa.

  Madej i Wróbel ma zakład produkcyjny w Rudzie Śląskiej, przy ul. ul. Magazynowej 45 oraz sieć kilkudziesięciu własnych sklepów firmowych zlokalizowanych przede wszystkim na terenie Polski południowej.
  *Kutz: Autonomia okazała się oszustwem. Ślązakom należy się status mniejszości etnicznej [WYWIAD RZEKA]
  *TYLKO W DZ: Niesamowite zdjęcia górników i kopalń z XIX w. Maxa Steckla
  *Cygańskie wesele w Rudzie Śl. On - 21 lat, ona 16 lat. ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZABAWY
  *Serial Anna German [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama