Prezes GKS Katowice Wojciech Cygan o wydarzeniach po meczu z...

  Prezes GKS Katowice Wojciech Cygan o wydarzeniach po meczu z Rozwojem

  r.mus

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Po meczu z Rozwojem Katowice (2:2) pod szatnią GKS zgromadził się tłum kibiców. Co się wydarzyło? Opowiada prezes klubu Wojciech Cygan.
  Wojciech Cygan

  Wojciech Cygan ©arc

  Wojciech Cygan, prezes GKS Katowice: Po meczu doszło do spotkania 300 kibiców z zarządem. Początkowo było intensywne, potem zamieniło się w dyskusję. Nie doszło do żadnych zniszczeń ani naruszeń porządku. Policję poprosiliśmy o przesunięcie na bok i tak się stało. Ustaliliśmy, że dojdzie do jeszcze jednego spotkania, już w spokojniejszych warunkach. Pytano o konsekwencje dla zawodników. Powiem tak: piłkarze mają tak skonstruwane kontrakty, że w przypadku takich występów jak dzisiejszy nie zarobią tyle ile mogliby zarobić zgodnie z regulaminem motywacyjnym. Trener Jerzy Brzęczek? Było kilku trenerów na trybunach, jedni bywają częściej inni rzadziej. A tak na poważnie decyzje dotyczące szkoleniowca i dyrektora sportowego zapadną na początku tygodnia.
  Wiemy, że żadna kandydatura, nawet Adama Nawałki, nie przekonałaby dziś tłumów. Ale wybierzemy najlepszego naszym zdaniem kandydata i weźmiemy za to odpowidzialność. Zdaję sobie sprawę, że po tym, co działo się po meczu, niektórzy słabsi trenerzy mogą sobie odpuścić rozmowy z nami, ale tym lepiej dla mnie. W każdym razie proszę nie traktować wydarzeń pod szatnią w kategoriach mocnych słów, bo wszystko odbyło się w miarę spokojnie.

  ZOBACZ TAKŻE:
  GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:2. "Gran Nervy" na remis [RELACJA, OPIS, ZDJĘCIA]  *Oto Rysio! Największe dziecko w Polsce urodzone do wody przyszło na świat w Zabrzu ZDJĘCIA
  *Rolnik szuka żony w TVP: Łzy i rozpacz były prawdziwe
  *Tragiczny wypadek w Katowicach: Samochód zmiażdżony ZDJĘCIA
  *Ustroń: Ewakuacja supermarketu po ataku pająka

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Amatorzy

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Nr jest tak jak za sport biorą się urzędnicy i amatorzy, i nie mam na myśli tylko zawodników. GKS dalej będzie klubem do przepuszczania miejskiej (publicznej) kasy

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo