Ważne
  Śledczy mają już zdjęcie podejrzanego ws. zamachów w...

  Śledczy mają już zdjęcie podejrzanego ws. zamachów w Bostonie

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Według źródeł w rządzie, na które powołuje się agencja Reutera, nie ustalono jeszcze tożsamości podejrzanego mężczyzny.

  Reuters podał, że nie dokonano na razie żadnych zatrzymań w związku z poniedziałkowym zamachem, w którym zginęły trzy osoby, a ponad 170 zostało rannych.

  Wcześniej telewizja CNN poinformowała, że zatrzymano domniemanego sprawcę. Stacja powoływała się na dwa źródła policyjne. Według nich mężczyznę niosącego torbę zarejestrowały kamery monitoringu przed wybuchem.

  Po pewnym czasie telewizja zdementowała jednak doniesienia o zatrzymaniu.

  Prokuratura w Bostonie też oświadczyła, że nie zatrzymano żadnego podejrzanego w związku z atakiem - podała agencja Reutera, powołując się na rzeczniczkę biura prokuratora w Bostonie Brandy Donini-Melanson.

  FBI wydało oświadczenie, w którym zaapelowało do mediów, by "zachowały ostrożność i próbowały weryfikować informacje oficjalnymi kanałami" przed podawaniem ich do wiadomości publicznej.

  Według Reutera wkrótce po podaniu przez media błędnych informacji o zatrzymaniu siły bezpieczeństwa ewakuowały budynek sądu w Bostonie.

  W środę po południu budynek musieli opuścić wszyscy pracownicy oraz dziennikarze. Na miejsce przybyła straż pożarna i policjanci z psami. Służby porządkowe nakazały oddalić się od budynku ludziom zebranym na ulicy.

  Nie podano powodów ewakuacji ani żadnych dodatkowych informacji.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PILNE- APEL!!do naszego tuka ,aby do Bostonu wysłał komisje laska!!

   klasa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 48 / 58

   oni bez dowodów rzeczowych,bez przesłuchania świadków, bezbłędnie ustalą przyczynę zamachu i kto był winny.Oni mają takie nosy,to jest tuskowy hit eksportowy, natomiast jeżeli by się coś nie...rozwiń całość

   oni bez dowodów rzeczowych,bez przesłuchania świadków, bezbłędnie ustalą przyczynę zamachu i kto był winny.Oni mają takie nosy,to jest tuskowy hit eksportowy, natomiast jeżeli by się coś nie zgadzało ,to PO trzech latach za dodatkową opłatą to amerykanom wytłumaczą.Ci zbierają najdrobniejsze odłamki,przesłuchują setki świadków,a nasi zrobili by to bez tych "mecyji"zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama