Ważne
  Kryzysowe ulgi dla inwestorów

  Kryzysowe ulgi dla inwestorów

  ZM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ulgi w podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców zainteresowanych inwestowaniem w Zawierciu, to odpowiedź gminy na kryzys i rosnące bezrobocie.
  - To może pozytywnie wpłynąć na lokalny rynek pracy. Przedsiębiorstwa, które pomimo kryzysu zdecydują się na rozwój, będą mogły liczyć na naszą pomoc - wyjaśnia Mirosław Mazur, prezydent Zawiercia.

  Z ulgi podatkowej mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy wybudują lub rozbudują istniejące na terenie miasta zakłady. W przypadku utworzenia przez nich co najmniej trzech miejsc pracy zwolnienie będzie przysługiwało na trzy lata. 10 miejsc pracy - pięć lat, a w przypadku, gdy przedsiębiorca utworzy co najmniej 50 miejsc pracy, będzie mógł skorzystać z siedmioletniego okresu zwolnienia z płacenia podatku od nieruchomości.

  Jednak pomoc udzielona przedsiębiorcy w ciągu trzech lat jest ograniczona do 200 tysięcy euro, a w przypadku firm transportu drogowego do 100 tysięcy euro.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama