Remont ul. Armii Krajowej w Chorzowie rozpocznie się we...

  Remont ul. Armii Krajowej w Chorzowie rozpocznie się we wtorek popołudniu

  JUT

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Przygotowania do remontów torowiska w Chorzowie
  1/6
  przejdź do galerii

  Przygotowania do remontów torowiska w Chorzowie ©Martyna Dyszka

  We wtorek w godzinach popołudniowych rozpocznie się długo wyczekiwany remont torowiska przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie. Kierowcy muszą się jednak liczyć z utrudnieniami.
  Prace obejmują dwa odcinki: pomiędzy granicą z miastem Świętochłowice a skrzyżowaniem z ul. Szpitalną oraz al. Bojowników o Wolność i Demokrację i pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Jasińskiego a skrzyżowaniem z ul. Wysockiego (rejon granicy z miastem Katowice).

  Na czas prowadzonych robót na tych odcinkach wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Również tramwaje poruszają się jednym torem. Wprowadzone zostały również lokalne ograniczenia prędkości. Wytyczono objazdy.

  Jeśli jedziemy od ul. Dąbrowskiego do ul. Armii Krajowej w kierunku Świętochłowic: ul. Armii Krajowej (w kierunku Katowic), al. BoWiD, DTŚ w kierunku Świętochłowic.

  Jadąc od ul. Szpitalnej i ul. Armii Krajowej (z kierunku Katowic) w kierunku Świętochłowic: al. BoWiD i DTŚ w kierunku Świętochłowic.

  Jadąc al. Bojowników o Wolność i Demokrację do ul. Armii Krajowej w kierunku Świętochłowic: ul. Armii Krajowej (w kierunku Katowic), ul. Wita Stwosza, ul. Racławicka, al. BoWiD, DTŚ w kierunku Świętochłowic.

  Jeśli jedziemy ul. Gałeczki z centrum w kierunku Chorzowa Batorego i autostrady A4: DTŚ w kierunku Świętochłowic i al. BoWiD.

  Jadąc ul. Gliwicką w Katowicach w kierunku Chorzowa Batorego: ul. Gałeczki, DTŚ w kierunku Świętochłowic, al. BoWiD.

  Ponadto wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu pojazdów na ul. Bałtyckiej. Na odcinku pomiędzy ulicami Dąbrowskiego i Wolności został wprowadzony ruch jednokierunkowy (wjazd z kierunku ul. Dąbrowskiego). Zmiana ta wynika z konieczności poprowadzenia ruchu autobusów komunikacji miejskiej w kierunku Świętochłowic.

  Na ul. Omańkowskiej wprowadzony został ruch jednokierunkowy prowadzony z kierunku ul. Wolności. W związku z tą zmianą dojazd do ul. Wolskiego możliwy jest jedynie z kierunku ul. Wolności. Ze względu na konieczność zamknięcia wylotu ul. Chodkiewicza do ul. Armii Krajowej, wprowadzony został ruch dwukierunkowy.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama