Mój Reporter: Kiedy można wymienić źle podpisany bilet?

  Mój Reporter: Kiedy można wymienić źle podpisany bilet?

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mój Reporter: Kiedy można wymienić źle podpisany bilet?

  ©arc.

  Od lat kupuję bilety miesięczne dla mnie i dla żony. Sobie bilet sieciowy na cały region, na autobusy i tramwaje. Z kolei żonie tylko na jedno miasto i na same autobusy. Dwa bilety kupiłem też na maj, ale przez pomyłkę źle je z żoną podpisaliśmy. Teraz ja mam jej bilet, a ona mój. Gdy jadę gdzieś dalej, to niestety muszę kasować jednorazowe bilety. Wiem, że nie mogę kreślić nic po bilecie ani zamazywać danych korektorem. Czy można jakoś rozwiązać ten problem? Nie chcę zwracać biletów, bo są mi potrzebne - z takim pytaniem zwrócił się do nas Czytelnik z Dąbrowy Górniczej.
  Mój Reporter: Kiedy można wymienić źle podpisany bilet?

  ©arc.

  Na problem odpowiada Anna Koteras, rzecznik prasowy KZK GOP w Katowicach:

  W tej sytuacji można wymienić bilet, ale czytelnik będzie musiał przyjechać do siedziby KZK GOP w Katowicach przy ul. Barbary 21a. Nasza instytucja jest czynna w dni robocze, od godz 7 do 15.

  Bilet zostanie wymieniony za darmo.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Masz pytanie dotyczące życia w woj. śląskim? Nie wiesz, co się dzieje?
  Zadaj pytanie: o ludzi, miejsca, historię i kulturę, komunikację publiczną i nowe inwestycje.
  Zapytaj, a reporterzy Dziennika Zachodniego znajdą odpowiedź!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama