Silesia Marathon 2013 [WYNIKI i CZASY] Najlepsi biegacze na...

Silesia Marathon 2013 [WYNIKI i CZASY] Najlepsi biegacze na mecie!

Silesia Marathon 2013 - zwycięzcy na mecie
    1/36

Silesia Marathon 2013 - zwycięzcy na mecie ©Lucyna Nenow

Silesia Marathon 2013 zakończony! Jakub Glajcar z Wisły zwyciężył w piątej edycji Silesia Marathon. Zawodnik z Wisły pokonał dystans 42 km i 195 m w czasie 2:35.35 godz. Drugie miejsce w Silesia Marathon zajął Michał Cenkier z Jarocina 2:36.52 godz., a trzeci był Daniel Woch z Częstochowy 2:38.09. SILESIA MARATHON WYNIKI
    Silesia Marathon 2013 zakończony!
    Poznaj wyniki Silesia Marathon 2013:

SILESIA MARATHON 2013 ZBIORCZE WYNIKI

GŁÓWNA NAGRODA SILESIA MARATHON 2013 SAMOCHÓD MINI JEDZIE DO... DĄBROWY GÓRNICZEJ
    ZOBACZ TUTAJ I POZNAJ ZWYCIĘZCĘ

CZYTAJ KONIECZNIE:
    WYWIAD Z JAKUBEM GLAJCAREM ZWYCIĘZCĄ SILESIA MARATHON 2013

Wśród pań triumfowała Ewa Kalarus z Myszkowa, która trasę wiodącą z Katowic przez Siemianowice do Chorzowa pokonała w czasie 2:57.24 godz. Drugie miejsce wśród kobiet zajęła Danuta Piskorowska z Wrocławia - 2:59.18 godz., a trzecie Patrycja Włodarczyk z Jaworzna - 3:07.27 godz.

Do rywalizacji z Silesia Marathon 2013 przystąpiło w tym roku ostatecznie 920 biegaczy z 16 krajów. Kolejnych 748 osób stanęło na starcie półmaratonu. Na 22 miejscu do mety dotarł Christoph Smolorz, który startując w tym biegu uczcił pamięć swojego zmarłego wujka - felietonisty Dziennika Zachodniego red. Michała Smolorza. Zawodnik klubu S.C. 53 Landshut Trathlon uzyskał czas 2:57.17.