Silesia Marathon 2013 [WYNIKI i CZASY] Najlepsi biegacze na mecie!

Silesia Marathon 2013 - zwycięzcy na mecie
Silesia Marathon 2013 - zwycięzcy na mecie Lucyna Nenow
Silesia Marathon 2013 zakończony! Jakub Glajcar z Wisły zwyciężył w piątej edycji Silesia Marathon. Zawodnik z Wisły pokonał dystans 42 km i 195 m w czasie 2:35.35 godz. Drugie miejsce w Silesia Marathon zajął Michał Cenkier z Jarocina 2:36.52 godz., a trzeci był Daniel Woch z Częstochowy 2:38.09. SILESIA MARATHON WYNIKI

Silesia Marathon 2013 zakończony!
Poznaj wyniki Silesia Marathon 2013:

SILESIA MARATHON 2013 ZBIORCZE WYNIKI

GŁÓWNA NAGRODA SILESIA MARATHON 2013 SAMOCHÓD MINI JEDZIE DO... DĄBROWY GÓRNICZEJ
ZOBACZ TUTAJ I POZNAJ ZWYCIĘZCĘ

CZYTAJ KONIECZNIE:
WYWIAD Z JAKUBEM GLAJCAREM ZWYCIĘZCĄ SILESIA MARATHON 2013

Wśród pań triumfowała Ewa Kalarus z Myszkowa, która trasę wiodącą z Katowic przez Siemianowice do Chorzowa pokonała w czasie 2:57.24 godz. Drugie miejsce wśród kobiet zajęła Danuta Piskorowska z Wrocławia - 2:59.18 godz., a trzecie Patrycja Włodarczyk z Jaworzna - 3:07.27 godz.

Do rywalizacji z Silesia Marathon 2013 przystąpiło w tym roku ostatecznie 920 biegaczy z 16 krajów. Kolejnych 748 osób stanęło na starcie półmaratonu. Na 22 miejscu do mety dotarł Christoph Smolorz, który startując w tym biegu uczcił pamięć swojego zmarłego wujka - felietonisty Dziennika Zachodniego red. Michała Smolorza. Zawodnik klubu S.C. 53 Landshut Trathlon uzyskał czas 2:57.17.

PÓŁMARATON SILESIA 2012 ZAKOŃCZONY:
PÓŁMARATON SILESIA 2013 WYNIKI + ZDJĘCIA

*Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim jest w... ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
*Matura 2013: Pytania egzaminacyjne na 100 proc. ZOBACZ
*Nudyści już zawitali na plaże ZOBACZCIE, gdzie spotkacie naturystów w woj. śląskim
*Tak zdasz egzamin na prawo jazdy kat. A na motocykl ZDJĘCIA i WIDEO

Materiał oryginalny: Silesia Marathon 2013 [WYNIKI i CZASY] Najlepsi biegacze na mecie! - Dziennik Zachodni