Konkurs na Wychowawcę Roku 2013. Zgłoś swojego nauczyciela!...

  Konkurs na Wychowawcę Roku 2013. Zgłoś swojego nauczyciela! Albo nakręć o nim film!

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Konkurs na Wychowawcę Roku 2013. Zgłoś swojego nauczyciela! Albo nakręć o nim film!
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Mehring

  Już tylko do 17 maja można zgłaszać swojego ulubionego nauczyciela do konkursu Wychowawca Roku 2013 albo nakręcić o nim film. Nie warto czekać. Dlaczego? Bo można wygrać supernagrody!
  Już po raz piąty organizujemy konkurs na wychowawcę roku, który odbywa się w ramach programu społecznego "Szkoła bez przemocy".

  Jednak oprócz tradycyjnego plebiscytu, ogłosiliśmy też konkurs dla dzieci na film promujący ich wychowawcę. Klasa, która wygra poprzez głosowanie prowadzone na profilu facebookowym programu "Szkoła bez prze-mocy", zostanie zaproszona na wycieczkę do Warszawy oraz galę wręczenia nagród.

  Konkurs jest podzielony na trzy etapy. Pierwszy to zgłaszanie kandydatur za pośrednictwem strony internetowej programu "Szkoła bez przemocy" (www.szkolabezprzemocy.pl). Każda osoba może zgłosić tylko jednego kandydata.


  Do 17 maja 2013 r. na tej stronie dostępny będzie formularz zgłoszeniowy. Aby zgłosić swojego kandydata, wystarczy wpisać imię i nazwisko wychowawcy, szkołę oraz krótkie uzasadnienie wyboru.

  W drugim etapie wyłonionych zostanie 10 finalistów w oparciu o liczbę głosów oraz najlepsze uzasadnienia. Z kolei trzeci etap to głosowanie za pośrednictwem SMS-ów. Numery SMS-ów dedykowane poszczególnym nauczycielom będą opublikowane na stronie www programu "Szkoła bez przemocy" oraz na platformach internetowych i na łamach dzienników regionalnych prowadzących konkurs. Od 27 maja do 8 czerwca 2013 r. do godz. 12 będzie można oddawać głosy na finalistów za pośrednictwem SMS-ów.

  Zwycięzców konkursu poznamy 10 czerwca 2013 r. W całej Polsce wybranych zostanie 16 superwychowawców - po jednym z każdego województwa. Laureaci otrzymają po 1000 zł nagrody na zrealizowanie inicjatyw wychowawczych.

  Jeśli uczniowie mają ochotę przygotować filmy o swoim wychowawcy, to będą je mogli zgłaszać drogą mailową oraz za pośrednictwem specjalnej platformy od 6 do 17 maja 2013 r.

  Następnie będą one weryfikowane oraz zamieszczane na kanale YouTube "Szkoły bez przemocy". Głosowanie na zwycięski film odbędzie się za pomocą aplikacji na profilu facebookowym programu od 20 do 26 maja 2013 r. Laureata poznamy 27 maja.

  Organizatorami konkursu są grupy wydawnicze Polskapresse i Media Regionalne, a także Fundacja Orange oraz prezydent RP. Wszystkie informacje są na stronie internetowej (www.szkolabezprzemocy.pl).
  *Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim jest w... ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
  *Matura 2013: Pytania egzaminacyjne na 100 proc. ZOBACZ
  *Nudyści już zawitali na plaże ZOBACZCIE, gdzie spotkacie naturystów w woj. śląskim
  *Tak zdasz egzamin na prawo jazdy kat. A na motocykl ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama