Dorota Połedniok: blondynka, która wstrząsnęła śląską...

  Dorota Połedniok: blondynka, która wstrząsnęła śląską Platformą Obywatelską [ZDJĘCIA]

  Paweł Szałankiewicz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dorota Połedniok: blondynka, która wstrząsnęła śląską Platformą Obywatelską [ZDJĘCIA]
  1/10
  przejdź do galerii
  Dorota Połedniok to najmłodsza radna obecnej kadencji siemianowickiej rady miasta klubu Platformy Obywatelskiej. W ostatnich wyborach samorządowych otrzymała najwięcej głosów - 728, więcej od ludzi, którzy w siemianowickich strukturach władzy są kolejną kadencję!
  ZOBACZ KONIECZNIE:
  Dorota Połedniok w polityce i prywatnie [ZDJĘCIA, WIDEO, WYWIAD]


  Za jej sprawą oczy całej Polski znów zwróciły się w stronę Siemianowic. Sprawił to list do szefa rządu Donalda Tuska, który jest również szefem Platformy Obywatelskiej. Połedniok narzeka w nim na układy i układziki, jakie panują nie tylko w Siemianowicach, ale w śląskim PO, oraz na swoj status materialny (nie ma pracy, zarabia 1200 zł).

  Czytaj fragmenty listu do Tuska

  Wcześniej Połedniok apelowała do szefa siemianowickiego PO, Jacka Matusiewicza o to, aby rozwiązać koalicję z Forum Samorządowym, którego szefem jest prezydent Siemianowic Jacek Guzy. Za wyjście przed szereg została ukarana.

  Dorota połedniok chce rozłamu koalicyjnego.

  Chcąc nie chcąc cel chyba osiągnęła. Jacek Guzy zrezygnował z posady w radzie nadzorczej Parku Śląskiego, czym odciął się od swoich koalicjantów - Platformy Obywatelskiej.

  Połedniok jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na wydziale prawa. Jak pisze na swoim blogu, nie jeździ mercedesem, a Hondą Civic. Mieszka w dzielnicy Bytków. Ma 27 lat.
  *Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim jest w... ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
  *Matura 2013: Pytania egzaminacyjne na 100 proc. ZOBACZ
  *Nudyści już zawitali na plaże ZOBACZCIE, gdzie spotkacie naturystów w woj. śląskim
  *Tak zdasz egzamin na prawo jazdy kat. A na motocykl ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (11)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prowda, cysto prowda i g... prowda

   Cieśla górniczy z Piekor (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Wysłuchałem dwukrotnie wywiadu udzielnego przez panią Dorotę Połedniok. Po pierwszym, pobieżnym przesłuchaniu, Pani Radna robi wrażenie uczciwej oszukanej idealistki.
   Po drugim przesłuchaniu już...rozwiń całość

   Wysłuchałem dwukrotnie wywiadu udzielnego przez panią Dorotę Połedniok. Po pierwszym, pobieżnym przesłuchaniu, Pani Radna robi wrażenie uczciwej oszukanej idealistki.
   Po drugim przesłuchaniu już nie mam wątpliwości, to wystąpienie to ściema dla naiwnych. Ciemny lud wszystko kupi, jak był uprzejmy zauważyć mistrz kłamstwa politycznego, dezinformacji i fałszywej propagandy.
   Nie wierzę, że ktoś kto kończył studia, nawet te obecne, może prezentować taką naiwność graniczącą z głupotą. Jeżeli nawet, to nie powinien zajmować się polityką.
   Pani Radna jest po prosu cwana, a słuchaczy traktuje jak idiotów. Wywiad świadczy o tym, aż nadto dobitnie. Albo jest cwana, albo mało inteligentna, co też Panią Radną dyskwalifikuje jako działacza.
   Nie ważne jest to co Pani Radna powiedziała, ważne jest natomiast to, czego nie powiedziała.
   Po pierwsze, dlaczego aż tyle lat Pani Radna potrzebowała aby zauważyć do jakiej bandy wstąpiła? Wszyscy, którzy mają więcej niż półtora zwoją mózgowego, widzieli czym pachnie Danek i cała ta formacja. Jedynie Pani Prawniczka, nie maiła wiedzy o przeszłej działalności Donalda?
   Bardzo to źle świadczy o Pani Matce Karmicielce. Na szczęście dla niej, nie wymieniła jej Pani z nazwy.
   Na rok przed wyborami samorządowymi doznała Pani Rada nagłej iluminacji?
   Po prostu powróciła Pani z gwiazd i z marszu zapisano Panią Radną do PO.
   To tak jakby Pani Radna przespała się w burdelu, a rano stwierdziła, że nie widziała gdzie się położyła.
   Powołuje się Pani Radna na Europę, czyli na najgorszy z możliwych przykładów. Pragnie aby degeneraci świadczyli o jej cnocie. Świat to bynajmniej nie sypiąca się i zdegenerowana Europa. To właśnie z Europy ciągnie wzorce Tusk. To właśnie Europa rozmontowuje i okrada Polskę. Jest to planowa i konsekwentna działalność. To kolega Tuska twierdzi ł publicznie w Australii, że „Polacy to stado tępych baranów”, a drugi twierdzi że Polacy powinni żyć z Pracy a reszta Europy z kapitału! Wyznaczono nam rolę taniej siły roboczej, a Pani Radna fałszywie ubolewa nad ludźmi, których wypędziła z kraju w ciągu ostatnich lat wspierania PO.
   Platforma zablokowała Pani piknik ekologiczny!!! Mogła Pani Radna wymyślić coś mądrzejszego.
   Akurat, to przemawia na korzyść PO. Wydaje się, że wszyscy poza Panią Radną wiedzą kto stoi za tzw. organizacjami i ruchami ekologicznymi oraz w czyim interesie one działają. Pani Radna Liczy na to, że ciemny lud tego nie wie? A może Pani Radna po prostu nie była na tym wykładzie?
   Każdy kto wspiera organizacje ekologiczne jest wrogiem Śląska i Ślązaków. Płatni "ekologowie" działają po to, aby zablokować wydobycie węgla na Śląsku i zmusić nas do kupowania nadwyżek energii w Rosji i we Francji.
   Pani Radna Podkreśla, że jest młodą osobą, a stare repy Panią Radną blokują. Mównie o kimkolwiek w takim tonie świadczy o dużej zawartości słomy w guminikach
   Osiemdziesiąty drugi rocznik zeszłego stulecia, toż to Pani Radna „Stara d… jest”, jakby to powiedział Bogusław Linda.
   Tratwa anty obywatelska tonie i Pani Radna postanowiła, wyprzeć się Platformy jak żaba błota. Popracowała kilka lat na swoją pozycję, wypracowała układy, nabyła wiedzy od starych wyżeraczy i teraz PO jest już jej nie potrzebne.
   Pani Radna jest jak pijak, który po pijanemu powoduje wypadek, następnie mówi: o kurna, nie widziałem, że po gorzale nie należy jeździć, ale teraz już będę jeździł trzeźwy.
   Absolutny, brak wstydu i odpowiedzialności za swoje czyny. Konsekwencje należy ponosić, zarówno za winy świadome jak i niezamierzone.
   Pani Radna, jest bardzo niebezpieczną osobą, ponieważ przy nieuważnym słuchaniu, można Jej zaufać.
   Ja tego nie kupuję! To jest czystej wody faryzeizm!
   Pani Radna obraża moją inteligencję.

   Cieśla górniczy ze Piekor.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Blać

   MP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 22

   Celebrytka

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tytuł

   JA (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 41

   Kto się lansuje obok tej Połedniok? WON Z PO

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Sama też umoczona...

   Janek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 32 / 35

   http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-tomasza-szymborskiego/53833-dorotka-radna-po-walczy-z-ukladem-stworzonym-przez-jej-ugrupowanie-w-rodzinnym-miescie-i-z-ktorego-dosyc-dlugo-korzystala

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ciągle to samo

   bełczur (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 28

   A wy znowu o tej młodej siksie, przepełnionej idealizmem i chęcią niesienia POmocy mieszkańcom? POdobno miała wyjechać z POwrotem do Anglii, bo takie straszne się jej wiedzie w tym kraju. Czyżby...rozwiń całość

   A wy znowu o tej młodej siksie, przepełnionej idealizmem i chęcią niesienia POmocy mieszkańcom? POdobno miała wyjechać z POwrotem do Anglii, bo takie straszne się jej wiedzie w tym kraju. Czyżby nagle zmieniła zdanie, a Donald Miłościwy przejął się jej listem?zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zobaczymy czy ją zniszczą?

   Cameron (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 29 / 30

   Z** mi już tej uczciwej dziewczyny która ośmieliła się pokazać prawdę o polskich machlojach. Mało kogo by było na to stać. |Dlatego taka bida jest w tym kraju.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Uczciwej??? Proszę Cię :)

   Janek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 33

   http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-tomasza-szymborskiego/53833-dorotka-radna-po-walczy-z-ukladem-stworzonym-przez-jej-ugrupowanie-w-rodzinnym-miescie-i-z-ktorego-dosyc-dlugo-korzystala

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Boże chroń nas od takich politykmajstrów

   siemce (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 20

   Ta dziewczyna za swojej kadencji nie zrobiła nic, za to świetnie jej wychodzi lans i podkładanie świni. Żenada

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nierozsądne są blondynki z rodzaju tlenionych nadtlenkiem wodoru, bo niszczą owłosienie

   matt (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 29

   Z kolei genetyczne blond-wamp są cwane i przedsiębiorcze. Czego żywym przykładem jest ta blondyna ze Śląska, gdyż w PO zrobiła solidnego Bunga-bunga na całą Polskę. Równocześnie jest i taką...rozwiń całość

   Z kolei genetyczne blond-wamp są cwane i przedsiębiorcze. Czego żywym przykładem jest ta blondyna ze Śląska, gdyż w PO zrobiła solidnego Bunga-bunga na całą Polskę. Równocześnie jest i taką nadzieją dla peowskiego zgromadzenia, albowiem fachowcy z tytułami za 10 £ znacznie wybladli i spowszednieli. Każdy wie, że PO zawsze musi znaleźć sobie wrogów i ich zawalczać. Więc po dokonanej wymianie min. Gowin można dokonać kolejnej i min. Mucha zastąpić śląską spryciurą. Wówczas na krótki czas nastanie życzony spokój. Naturalnie, ten do następnej afery i wymiany.

   Zawsze mówiłem, PiS medialne ma zejść na tyły i nie wdawać się w żadne dysputy, wtedy konkurencja pozostanie bez argumentu, po czym sama się zagryzie. No i cóż… Ano, wszędzie się gryzą, a nawet z tak spokojnym i oddanym dr T. Inwiński w SLD. Tylko w PiS panuje wyjątkowy spokój i stosowna praca programowa. Czyli takie zesłanie na banicję puczystów i śpiochów okazało się dla PiS wyjątkowo celną decyzją prezesa i jego komitetu.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Guzy nie zrezygnował

   Aj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 22

   Według oświadczenia rzecznika marszałka to z Guzego zrezygnowano. Inna sprawa, że - widząc stanowiska pozostałych członków RN - powód podano dziwny

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   prosimy rzeczowo, nie po warszawsku

   prezes Ramzes (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 52 / 38

   Jesli to jest artykul o polityce, to prosze nie robic jakichs degresji czy aluzji odnosnie wygladu czy nawet wieku tej Pani. Pieprzenie o kolorze wlosow, to nierzeczowe. Jestem facetem i ja tez nie...rozwiń całość

   Jesli to jest artykul o polityce, to prosze nie robic jakichs degresji czy aluzji odnosnie wygladu czy nawet wieku tej Pani. Pieprzenie o kolorze wlosow, to nierzeczowe. Jestem facetem i ja tez nie znosze przesadnej political correctness, ale co czytelnika interesuje, czy Ona jest blondynka czy nie ? - "Ob blond, ob braun - ich liebe alle Frau´n".:-) A tak naprawde, to fakt, ze jest kobieta, to oczyiscie nie tajemnica, ale tez nie musi byc az tak wyeksponowany i "paternalistycznie" podkreslany. Licza sie czyny, fakty, polityczne kroki. I zgoda piszcie, ale czy figura, fryzura lub waga maja cos do rzeczy ??zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama