Narodowa loteria paragonowa LOSOWANIE NAGRÓD LOTERII...

Narodowa loteria paragonowa LOSOWANIE NAGRÓD LOTERII PARAGONOWEJ 16 listopada

Jadwiga Jenczelewska

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Loteria paraganowa. Co jest potrzebne do rejestracji?
1/4
przejdź do galerii

Loteria paraganowa. Co jest potrzebne do rejestracji?

Loteria paragonowa LOSOWANIE: ZASADY, WARUNKI, NAGRODY Pula nagród to: 16 aut, 72 notebooki Lenovo ThinkPad i 84 iPady Losowania będziemy śledzić na żywo na ekranach telewizorów. Kiedy losowanie nagród loterii paragonowej? ZOBACZ Pierwsze losowanie już 16 listopada 2015.

Loteria paragonowa LOSOWANIE:Według optymistycznych szacunków, tylko co 10. Polak zabiera ze sklepu paragon - choć jest on podstawą przy reklamowaniu towaru - gdy okaże się bublem. Realistycznie licząc - jedynie 5-7 proc. klientów upomina się o paragony. Ale nie chodzi tylko o symboliczny gest - liczba transakcji, które nie są rejestrowane w kasach fiskalnych, może być wprost proporcjonalna do rozmiarów „szarej strefy”, w której toną miliardy złotych.

To główny powód ogłoszenia przez Ministerstwo Finansów Narodowej Loterii Paragonowej, która oficjalnie zaczęła się 1 października br.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ
INFOLINIA LOTERII PARAGONOWEJ


- Chcemy zachęcić Polaków, by wydawali paragony i brali je - mówi Izabela Leszczyna, wiceminister finansów, pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej. - Dlatego resort zaproponował, by przez najbliższy rok każdy fiskalny kwit na co najmniej 10 zł stawał się losem w Narodowej Loterii Paragonowej.

ZOBACZ KONIECZNIE:
CZY LOTERIA PARAGONOWA TO HAZARD? MINISTERSTWO WYJAŚNIA


Aby wziąć w niej udział, trzeba dokonać zakupu towaru lub usługi za minimum 10 zł brutto, mieć świadczący o tym paragon fiskalny i w miesiącu zakupu zgłosić się do loterii za pośrednictwem strony internetowej: www.loteriaparagonowa.gov.pl Można zgłosić ich dowolną liczbę, ale jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii - niezależnie od kwoty zakupu. Na podanej stronie jest formularz zgłoszenia do loterii. Należy do niego wpisać dane z paragonu według wzoru publikowanego powyżej. Jest tam także film instruktażowy, który pokazuje, jak krok po kroku wysłać prawidłowe zgłoszenie. Poniżej podajemy szczegóły dotyczące m.in. losowania nagród.

Od października rusza pierwsza Narodowa Loteria Paragonowa. Inicjatorem jest Ministerstwo Finansów, które w ten sposób namawia Polaków, by walczyli z rosnącą szarą strefą. A przy okazji można wygrac atrakcyjne nagrody.


NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA PARAGONIE - TO JEST POTRZEBNE DO REJESTRACJI
Loteria paraganowa. Co jest potrzebne do rejestracji?


STRONA INTERNETOWA LOTERII PARAGONOWEJ

Organizatorem Narodowej Loterii Paragonowej jest Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - na podstawie umowy podpisanej z Ministerstwem Finansów.

Co warto wiedzieć o pierwszej w Polsce Narodowej Loterii Paragonowej, w której można wygrać cenne nagrody
Pierwsze losowanie nagród w Narodowej Loterii Paragonowej odbędzie się 16 listopada 2015 r. Będzie transmitowane na żywo w TVP Regionalnej o godzinie 21. Do wygrania w tym pierwszym losowaniu są: samochód opel astra oraz dwa iPady Air 2.
1 »

Komentarze (6)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
dobrze

ertin (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Dobrze że Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów promuje teraz także lekarzy, bo skoro jedni mogą płacić a drudzy nie to warto poprzeć tych którzy jednak płacą podatki...rozwiń całość

Dobrze że Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów promuje teraz także lekarzy, bo skoro jedni mogą płacić a drudzy nie to warto poprzeć tych którzy jednak płacą podatki http://baby-shower.pl/kalendarz-szczepien-dzieci-jakie-szczepienia-nieobowiazkowe-warto-zrobic zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
PROBLEM

XYZ (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 10

Jak mogę zmienić nr telefonu w loterii :///

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
KASA

kk (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5

A czemu od fryzjera ma być paragon najlepszy. Moim zdaniem:
1) lekarz
2)prawnik
3)stomatolog
4)radca prawny
to wtedy PLN było by dużo , ale wiadomo kto ustala ,,zaasady,,


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
dd

mala (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Dobre

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Dobry pomysł

MeCo (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

Każdy pomysł na zwiększenie ściąganlości podatków jest dobry, loteriateż.
We Włoszech np. to KUPUJĄCY ma obowiązek posiadania paragonu i toon jest sprawdzany np. po wyjściu ze sklepu.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
POlska-neokolonia....

max (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

Zachodnie sieci handlowe za 2014r., w Polsce zarobiły 120 miliardow zł, z tego podatku zapłaciły tylko- 500 milionów zł. PO-PSL juz przygotowały budzet państwa na 2016 i żadnych zmian... . Do...rozwiń całość

Zachodnie sieci handlowe za 2014r., w Polsce zarobiły 120 miliardow zł, z tego podatku zapłaciły tylko- 500 milionów zł. PO-PSL juz przygotowały budzet państwa na 2016 i żadnych zmian... . Do Kopacz SPADAJ IDIOTKO!!! i cała Hołoto z PO -PSL WON!!!.zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo