Plebiscyt Uczelnia Przyjazna Studentom startuje 20 maja

  Plebiscyt Uczelnia Przyjazna Studentom startuje 20 maja

  KD

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W poniedziałek - 20 maja - na łamach "Dziennika Zachodniego" i portalu internetowego slask.naszemiasto.pl startuje wielki plebiscyt pod hasłem "Uczelnia Przyjazna Studentom".
  W ten dzień rozpocznie się bezpłatne głosowanie za pomocą aplikacji facebookowej w serwisie slask.naszemiasto.pl. Potrwa do piątku - 24 maja. Z jednego konta będzie można oddać 5 głosów. Zaś dzień później, czyli 25 maja, rozpocznie się kolejny etap konkursu. By wesprzeć swoich faworytów i przybliżyć ich do zwycięstwa, trzeba będzie wysyłać SMS-y. Tu z kolei każdy oddany głos będzie mnożony przez 5. Głosowanie potrwa do 10 czerwca (do godz. 23.59).

  Okazało się też, że już po zakończeniu pierwszego terminu zgłaszania kandydatów, cały czas napływały do nas Wasze zapytania. Postanowiliśmy więc dać możliwość zgłoszenia nowych uczestników w każdym momencie trwania głosowania. Nagrodą dla uczelni, która zdobędzie tytuł "Uczelnia Przyjazna Studentom", będzie reklama na łamach DZ. Przeprowadzimy też wywiad z rektorem zwycięskiej szkoły wyższej, który, mamy nadzieję, powie o sposobie na osiągnięcie sukcesu.

  Przypominamy również, że nadal można nadsyłać swoje kandydatury na plebiscyt "Wykładowca na Medal". Zgłoszenia należy wysyłać na adres wykladowca@dz.com.pl. Jeśli wykładowcy, których znacie lub pamiętacie ze studiów, zasługują na szczególne uznanie - zgłoście ich.




  *Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim jest w... ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
  *Matura 2013: Pytania egzaminacyjne na 100 proc. ZOBACZ
  *Nudyści już zawitali na plaże ZOBACZCIE, gdzie spotkacie naturystów w woj. śląskim
  *Tak zdasz egzamin na prawo jazdy kat. A na motocykl ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama