Ważne
  Przyznano Narcyzy 2013 - nagrody dla kobiet zmieniających...

  Przyznano Narcyzy 2013 - nagrody dla kobiet zmieniających wizerunek regionu [ZDJĘCIA]

  Katarzyna Śleziona

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Narcyzy 2013
  1/62
  przejdź do galerii

  Narcyzy 2013 ©Arkadiusz Ławrywianiec

  W piątek w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju przyznano prestiżowe "Narcyzy". To wyróżnienia, które od 12 lat wręcza Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Każdego roku nagrody otrzymują wybitne kobiety: przedstawicielki kultury, nauki, polityki, medycyny i reprezentantki innych dziedzin życia.
  W tym roku spośród dziewięciu nominowanych pań Kapituła Nagrody "Narcyza", w skład której wchodzą też przedstawiciele "Dziennika Zachodniego", wybrała cztery laureatki. Zostały nimi: Nina Grella - organizatorka "Uniwersytetu zdrowia" i Targów "Bliżej Zdrowia , Bliżej Natury", Marzena Rabiasz - dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Kielcach, Maria Somerlik - działaczka społeczna, inicjatorka powstania Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jastrzębiu i Beata Stella-Hołowiecka - lekarz, pracownik Oddziału Hematologii i Transplantacji Szpiku Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Laureatki otrzymały statuetkę narcyza.


  - Nagrodę dedykuję kobietom pracującym w górnictwie - mówiła na gali Marzena Rabiasz, jedna z laureatek. - Nagroda to dostrzeżenie mojej pracy charytatywnej. Moja nagroda jest dla wszystkich seniorów - mówiła Maria Somerlik, laureatka z Jastrzębia.

  - Nagrodzone kobiety są stawiane za wzór doskonałości, siły i sukcesu - powiedział nam Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.

  Wszystkie nominowane do nagrody panie otrzymały srebrne broszki oraz specjalny certyfikat.

  W tym roku gala wręczenia nagród "Narcyza" zbiegła się z obchodami 50-lecia Jastrzębia.
  *Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim jest w... ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
  *Matura 2013: Pytania egzaminacyjne na 100 proc. ZOBACZ
  *Nudyści już zawitali na plaże ZOBACZCIE, gdzie spotkacie naturystów w woj. śląskim
  *Tak zdasz egzamin na prawo jazdy kat. A na motocykl ZDJĘCIA i WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przyznano jak Betonową Kostkę 2013 ?

   JP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 48 / 55

   Kapituła przyznała ...,to norma w Waszych konkursach,plebiscytach...Po konkursie z Betonową Kostką mam wielkie wątpliwości co do obiektywizmu tego typu decyzji. Niestety straciliście zaufanie wielu...rozwiń całość

   Kapituła przyznała ...,to norma w Waszych konkursach,plebiscytach...Po konkursie z Betonową Kostką mam wielkie wątpliwości co do obiektywizmu tego typu decyzji. Niestety straciliście zaufanie wielu internautów biorących udział w tamtym głosowaniu (933 głosy za przyznaniem Betonowej Kostki dla Nowego dworca PKP w Katowicach). To było jawne ich zlekceważenie. Tego się nie zapomina.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama