Magdalena Stużyńska: "SuperDzieciak" faktycznie może pomóc!...

  Magdalena Stużyńska: "SuperDzieciak" faktycznie może pomóc! [WYWIAD]

  Telemagazyn.pl

  Polska

  Polska

  Magdalena Stużyńska: "SuperDzieciak" faktycznie może pomóc! [WYWIAD]

  ©Piotr Smoliński/Polska Press

  W jury nowego programu Polsatu "SuperDzieciak" zasiada m.in. aktorka Magdalena Stużyńska. W rozmowie z Telemagazyn.pl, zdradziła, jak odnajduje się w nowej roli, czym dla niej jest program talent show dla dzieci i jakie relacje panują między jurorami. Opowiedziała także o początkach swojej kariery.
  Magdalena Stużyńska: "SuperDzieciak" faktycznie może pomóc! [WYWIAD]

  ©Piotr Smoliński/Polska Press

  Magdalena Stużyńska, już jako kilkuletnia dziewczynka postanowiła, że chce związać swoje życie ze sceną. Od najmłodszych lat śpiewała, brała udział w konkursach recytatorskich i szkolnych przedstawieniach. Jej popisowym numerem w dzieciństwie był taniec do utworu "Bolero" Maurice'a Ravela. Ogromną popularność przyniosły jej role w serialach "Złotopolscy", "Hotel 52" oraz "Przyjaciółki". W 2012 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju.
  Prze lata uczyła się też śpiewu operowego. Jest mamą dwóch synów Brunona i Gustawa. Uwielbiają razem oglądać filmy, czytać książki oraz tańczyć podczas domowych dyskotek. W dzieciach najbardziej ceni naturalność, spontaniczność oraz pasję. Tego właśnie będzie szukać jako jurorka w programie "SuperDzieciak". To nowy show Polsatu, w którym występują utalentowane w różnych dziedzinach dzieci. Już za sam udział wszyscy uczestnicy dostaną po 5 tys. zł stypendium na rozwój swojego talentu, a najlepsi w finale otrzymają 30, 50 i 100 tys. złotych.

  CZYTAJ TAKŻE:

  DARIA KOWALSKA - NIEZWYKŁA 11-LATKA WYSTĄPI W SHOW "SUPERDZIECIAK" [WIDEO+ZDJĘCIA]

  "SuperDzieciak". Dawid Kwiatkowski o roli jurora: Nie boję się dawać złych ocen

  Telemagazyn.pl" Dlaczego zdecydowała się Pani wziąć udział w programie "SuperDzieciak" jako juror?
  Magdalena Stużyńska: Dlatego, że ten program nie tylko ocenia dzieci. Właściwie w najmniejszym stopniu "ocenia" dzieci. Przede wszystkim ma on dzieciom pomóc. Ma ich wspierać i promować talenty, a to jest bardzo cenne. To są dzieciaki, które są nieprzeciętnie zdolne. One nie tylko po prostu śpiewają, tańczą czy uprawiają sport. To są dzieciaki, które całe swoje życie, czas wolny i w ogóle dzieciństwo poświęcają na rozwijanie swoich pasji. Nie wszystkich rodziców stać na to, aby im w tym pomóc w takim zakresie jak by chcieli, nie zawsze mogą wysyłać ich na konkursy, warsztaty. Każdy uczestnik programu jest stypendystą,otrzymuje spore środki, które pozwolą szerzej rozwijać ich talenty. "SuperDzieciak" faktycznie może pomóc. Nie w ten sposób, że dziecko będzie rozpoznawalne, bo wystąpiło w telewizji, ale to jeden z etapów w ich życiu, w którym mogą zaprezentować swój talent.

  To dla Pani debiut w roli jurorki w telewizyjnym show. Jak się Pani w niej odnajduje?
  To mi się podoba. Może dlatego, że jestem naprawdę zafascynowana tym programem. Udział w nim mnie unosi. Widok tylu wspaniałych utalentowanych dzieci, które jednocześnie mają w sobie mnóstwo pokory i skromności. One są świadome tego, że muszą ciężko pracować. Zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie, ma już na koncie jakieś sukcesy. Nie przychodzą do tego programu żeby zaistnieć jednorazowo, ale jest to pewien etap w ich wysiłkach na drodze do osiągania szczytów.

  Pojawiają się jednak głosy, że tego typu programy to niepotrzebny stres dla dzieci i całe show nie ma nic wspólnego z zabawą. Co Pani sądzi na ten temat?
  Dzieci chcą tu występować! Walka, rywalizacja to ich chleb powszedni- oni mają juz masę zawodów, konkursów za sobą. To jest kolejny sprawdzian. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli ktoś ma pasję, talent to musi liczyć się z tym, że nie dosypia, że musi bardzo ciężko pracować, że bolą go nogi, że jest narażony na kontuzje. To jest wliczone w pasję, którą chcemy się zajmować. Talent to nie jest tylko i wyłącznie dar. W parze z pasją idzie dobrowolna, ale bardzo, bardzo ciężka praca. Te dzieci to mistrzowie, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli sprawdzają się po raz kolejny.

  CZYTAJ WIĘCEJ W TELEMAGAZYN.PL!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama