Męskie Granie 2013: Koncerty w Chorzowie i Żywcu w wakacje...

  Męskie Granie 2013: Koncerty w Chorzowie i Żywcu w wakacje [PROGRAM]

  KAP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tak bawiliśmy się w Żywcu na zakończenie Męskiego Grania w sierpniu 2012 roku
  1/2
  przejdź do galerii

  Tak bawiliśmy się w Żywcu na zakończenie Męskiego Grania w sierpniu 2012 roku ©MATERIAŁY PRASOWE

  Cykl koncertów Męskie Granie odbędzie się w tym roku jak zwykle w wakacje. W woj. śląskim będą dwa koncety: 20 lipca w Chorzowie i 31 sierpnia w Żywcu.
  Koncerty z cyklu Męskie Granie, sponsorowane przez markę Żywiec, wpisały się już na stałe w muzyczną mapę wakacji. Już wiadomo, że polscy wykonawcy z najwyższej półki wystąpią w tym roku w następujących miastach:
  Kraków - 13 lipca
  Chorzów -20 lipca
  Wrocław - 27 lipca
  Gdańsk - 3 sierpnia
  Poznań- 10 sierpnia
  Warszawa - 17 sierpnia
  Żywiec - 31 sierpnia

  Tradycją Męskiego Grania stały się tanie bilety (w ubiegłym roku na koncert w Żywcu, w amfiteatrze, który kończył cykl, kosztowały zaledwie 20 zł). Mamy nadzieję, że w tym roku też nie będą drogie.

  ZOBACZ TAKŻE:
  Męskie Granie w Żywcu [ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU]


  - Planując Męskie Granie 2013, chcieliśmy podkreślić, że polska muzyka wręcz kipi od różnorodności, wiele się w niej dzieje i jest niezwykle twórcza. W tegorocznej edycji zamierzamy wydobyć potencjał drzemiący w skrajnościach. Chcemy, aby zaproszeni twórcy wzajemnie się napędzali i wspólnie stworzyli niezapomniane widowisko - tak Marcin Filipiak, kierownik marki Żywiec zapowiada nową odsłonę oraz nowości, jakie w tym roku czekają publiczność. W poprzednich edycjach pokazaliśmy, że Męskie Granie potrafi zaskoczyć. W tym roku będzie jeszcze lepiej - dodaje.

  10 czerwca poznamy więcej szczegółów dotyczących tegorocznej edycji Męskiego Grania. Tego dnia na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia w audycji "W Tonacji Trojki" w godzinach 15.00-16.00 po raz pierwszy usłyszymy singiel promujący tegoroczną trasę koncertową oraz poznamy pierwsze szczegóły trasy koncertowej. Program będzie nadawany na żywo z Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama