Szukasz mieszkania, domu, działki? Mamy to. W lokalizacji...

  Szukasz mieszkania, domu, działki? Mamy to. W lokalizacji dopasowanej do Twoich potrzeb

  Artur Osak

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Szukasz mieszkania, domu, działki? Mamy to. W lokalizacji dopasowanej do Twoich potrzeb
  Lokalizacja to klucz do satysfakcjonującego wyboru nieruchomości. Żeby poznać okolicę, w której chce się zamieszkać, najlepiej ją zwiedzić… lub skorzystać z mapy, na której widać wszystko jak na dłoni. W serwisie Gratka.pl mamy właśnie taką mapę, która pomoże Ci dopasować okolicę do Twoich potrzeb i stylu życia. Prosto i wygodnie. W dwóch szybkich krokach dopasujemy oferty do Ciebie. Jeżeli skorzystasz z urządzenia mobilnego – zobaczysz oferty, które są najbliżej miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz.
  Szukasz mieszkania, domu, działki? Mamy to. W lokalizacji dopasowanej do Twoich potrzeb
  Sprawdź, jak to działa

  Większość z nas na jakimś etapie życia podejmuje decyzję o zakupie lub wynajmie nieruchomości. Bo rodzina się powiększa, bo wprowadzamy się na studia, bo znaleźliśmy pracę w innym mieście, bo chcemy mieszkać w domu za miastem, wypoczywać w wakacje na działce. To tylko niektóre z powodów warunkujących poszukiwanie nieruchomości.

  Do tej pory było tak, że poszukiwania zaczynaliśmy od przeglądania ofert. Jeżeli jakaś wpadła nam w oko, dopiero wówczas zastanawialiśmy się nad jej otoczeniem. Taki scenariusz często powodował dylematy, bo sama nieruchomość była odpowiednia, ale okolica nie pasowała. Serwis Gratka.pl proponuje wypróbować odwrotne rozwiązanie.

  Kliknij w link ukryty pod propozycją „Sprawdź, jak to działa”, zaznacz określone cechy okolicy, w której chcesz zamieszkać. Możesz zaznaczyć kilka opcji lub skonfigurować je samodzielnie. Mogą to być przedszkola i szkoły dla dzieci, dostęp do służby zdrowia, miejsca związane z kulturą, rozrywką, uprawianiem sportu lub dobrym jedzeniem.

  Następnie wybierz jeden rodzaj nieruchomości, której szukasz – mieszkania, domy, działki lub lokale użytkowe – oraz czy mają to być nieruchomości na kupienia, czy do wynajęcia. Po tych dwóch prostych krokach zobaczysz oferty nieruchomości i interesujące Cię miejsca dopasowane do wybranych przez Ciebie potrzeb w okolicy, w której się znajdujesz. Skalę tej okolicy możesz szybko i łatwo zmieniać.

  Jeżeli korzystasz z komputera, będzie to centrum Twojego miasta (lub najbliższej miejscowości, w której są dopasowane oferty), ale w każdej chwili możesz szybko i łatwo zmienić centrum na inną dzielnicę lub przedmieścia. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego z włączoną usługą lokalizacji – zobaczysz oferty i miejsca dopasowane do Twoich potrzeb, które znajdują się najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji.

  Jeżeli interesująca Cię okolica będzie wymagała precyzyjnego dopasowania, korzystając z narzędzia „rysuj obszar” możesz zakreślić dowolną lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada – np. osiedle, ulicę, pobliże parku, jeziora lub rzeki.
  Wyszukiwanie nieruchomości wynikające ze stylu lub etapu życia to potrzeba czasów. Łatwiej znaleźć idealny dom dla siebie w okolicy, którą się polubi, widząc ją najpierw z szerszej perspektywy.

  Dopasowana do upodobań lokalizacja jest kluczowym atrybutem atrakcyjności nieruchomości. Poszukiwanie nowego domu z pomocą mapy, pomoże znaleźć miejsce idealne, spełniające większość oczekiwań.

  Sprawdź, jak to działa

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nie dziala!!!

   Alina (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   i nie bedzie dzialalo, dopoki "posrednicy" nie beda jak w cywilizowanych krajach podawali prawdziwego adresu nieruchomosci!!!
   Proponuje ostracyzm i ignorowanie wszystkich posrednikow, ktorzy nie...rozwiń całość

   i nie bedzie dzialalo, dopoki "posrednicy" nie beda jak w cywilizowanych krajach podawali prawdziwego adresu nieruchomosci!!!
   Proponuje ostracyzm i ignorowanie wszystkich posrednikow, ktorzy nie podaja pelnego adresu nieruchomosci!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama