Ledwo co wyszedł z więzienia za znęcanie nad rodzicami,...

  Ledwo co wyszedł z więzienia za znęcanie nad rodzicami, znowu ich bił i zastraszał

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ledwo co wyszedł z więzienia za znęcanie nad rodzicami, znowu ich bił i zastraszał
  1/3
  przejdź do galerii

  ©ARC

  Policjanci z komisariatu w Gaszowicach zatrzymali 52-letniego mieszkańca gminy, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna już odsiadywał za ten sam czyn wyrok w więzieniu.
  Policjanci z komisariatu w Gaszowicach zatrzymali 52-letniego mieszkańca gminy, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna zaledwie dwa tygodnie temu opuścił mury zakładu karnego, gdzie także trafił za znęcanie się nad blikskim. Oprawca w niedzielę ponownie wszczął domową awanturę i dopuścić się przemocy wobec swoich bliskich. Policjanci z komisariatu w Gaszowicach zatrzymali 52-latka, który po usłyszeniu zarzutów, decyzją rybnickiego sądu został tymczasowo aresztowany. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

  - Jak wynika z relacji pokrzywdzonych, mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, popychał ich, szarpał i bił, a także groził śmiercią. Przeciwko 52-latkowi, mundurowi prowadzili już kilka spraw o znęcanie fizyczne i psychiczne wobec swoich bliskich, które zakończyły się dla domowego oprawcy karą więzienia - mówi sierż. Anna Karkoszka, rzeczniczka rybnickiej policji.

  Mężczyzna, opuszczając ponad dwa tygodnie temu zakład karny, został objęty policyjnym dozorem oraz obowiązywał go nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego, który zajmował razem z pokrzywdzonymi. Mężczyzna zignorował jednak ten zakaz i dalej nachodził swoich rodziców.

  Mieszkaniec Gaszowic trafił do policyjnej celi i usłyszał kolejne zarzuty za znęcanie oraz naruszenie nietykalności cielesnej interweniujących policjantów. Na podstawie zebranych przez śledczych dowodów, rybnicki sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.


  *Firmy pogrzebowe z woj. śląskiego umierają przez długi
  *Nowi posłowie i senatorowie z woj. śląskiego ZOBACZ
  *Loteria paragonowa: Jak się zarejestrować? Kiedy losowanie nagród?
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ
  *PiS chce zlikwidować gimnazja i obowiązek szkolny 6-latków REFORMA SZKOLNA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo