Ważne
  Remont torowiska linii 15 w Sosnowcu wstrzymany przez...

  Remont torowiska linii 15 w Sosnowcu wstrzymany przez pogodę!

  KG

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Remont torowiska linii 15 w Sosnowcu wstrzymany przez pogodę!
  1/2
  przejdź do galerii
  Remont linii tramwajowej nr 15 na ul. 3 Maja w Sosnowcu wstrzymany z powodu deszczu!
  Remont linii tramwajowej w Sosnowcu z Zagórza do centrum trwa już od miesiąca, zerwane zostały już tory. Niestety wciągu ostatnich kilku dni na placu budowy nie widziano żadnego pracownika. Mieszkańcy zaczęli spekulować o kłopotach z realizacją projektu.

  Rzecznik Tramwajów Śląskich uspokaj:a - Prace zostały wstrzymane ze względu na złe warunki pogodowe. Aktualne zadania remontowe wymagają dobrej pogody i nie mogą być prowadzone w czasie ulewy. Dziś robotnicy wrócili na remontowane torowisko i prowadzą dalsze prace - mówi Andrzej Zowada, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Śląskie.  Remont torowiska linii 15 ma trwać do września. W tym czasie trasa ma zostać kompletnie zmodernizowana. W ramach inwestycji ma zostać unowocześniony tabor tramwajów. Oprócz tego zmodernizowane mają zostać perony przystankowe. Modernizacji ma zostać poddane całe torowisko tramwajowe na ulicy 3 Maja.

  Do czasu remontu kursowały na nim tramwaje linii 15, 21, 24 i 27. Aktualnie w czasie remontu linia od Zagórza do Parku Sieleckiego jest zamknięta. W czasie remontu linia od Zagórza do Parku Sieleckiego jest zamknięta.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Masz pytanie dotyczące życia w woj. śląskim? Nie wiesz, co się dzieje?
  Zadaj pytanie: o ludzi, miejsca, historię i kulturę, komunikację publiczną i nowe inwestycje.
  Zapytaj, a reporterzy Dziennika Zachodniego znajdą odpowiedź!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama