Atrakcje na Dzień Dziecka 2013: SCC, Europa Centralna, 3...

  Atrakcje na Dzień Dziecka 2013: SCC, Europa Centralna, 3 Stawy

  KS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dzień Dziecka 2013 w CH Stawy w Katowicach
  1/4
  przejdź do galerii

  Dzień Dziecka 2013 w CH Stawy w Katowicach ©CH 3 Stawy

  Dzień Dziecka 2013 na Śląsku: Największe centra handlowe w naszym regionie przygotowały atrakcje na Dzień Dziecka 2013. Zobaczcie co ciekawego dla Waszych pociech znajdziecie w SCC, Europie Centralnej, CH Forum w CH 3 Stawy
  Atrakcje na dzień dziecka 2013 w Silesia City Center w Katowicach to przede wszystkim taneczne show. Ponad 150 młodych tancerzy zaprezentuje się podczas finału Dance Cup, który jutro odbędzie się w SCC.

  Przez ostatnie dwa tygodnie 10 drużyn tanecznych reprezentujących 10 katowickich gimnazjów przygotowywało swoje układy taneczne, które jutro zaprezentują o godz. 16 na Placu Tropikalnym.

  Wcześniej dla dzieci, o godz. 14, rozpoczynają się warsztaty taneczne. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny

  - Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji pracować z choreografem, a marzy mu się kariera tancerza może spróbować swoich sił w sobotę. Przez dwie godziny każde dziecko, które przyjdzie do Silesia City Center będzie mogło wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez doświadczonych choreografów - Marta Drzewiecka, dyrektor marketingu Silesia City Center.

  Dzień Dziecka 2013 w CH Forum: W gliwickim CH Forum główne atrakcje na dzień dziecka to wirtualne lekcje ekologii. Efektowny program "Świat ze snow", jest połączeniem technologii augmented reality (poszerzona rzeczywistość) oraz elementów edukacyjnych o profilu ekologicznym.

  Najbardziej spektakularną częścią akcji mają być wirtualne spotkania - w ramach poszerzonej rzeczywistości - z gatunkami zwierząt zagrożonymi wyginięciem wskutek działalności człowieka, które dzieci będą mogły zobaczyć w skali 1 do 1. m.in. foki, pingwiny, orki niedźwiedzie polarne.

  Dzień Dziecka 2013 w Europie Centralnej: W Europie Centralnej w dzień dziecka na dzieci czekają m.in loty balonem, mecz piłki nożnej z gwiazdami i zajęcia sportowe. Ponadto każde dziecko będzie miało okazję wcielić w superbohatera. Na miejscu animatorzy dokonają charakteryzacji i przebiorą dzieci do pamiątkowego zdjęcia.

  PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA 2013: CO KUPIĆ DZIECKU?
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry komputerowe dla chłopaka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry komputerowe dla dziewczynki
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry dla małego dziecka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Najciekawsze propozycje prezentów na Dzień Dziecka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Mądre i edukacyjne prezenty na Dzień Dziecka

  Dla nieco starszy dzieci odbędą się warsztaty z boksu, które poprowadzi gliwicki club Carbo, młodzież będzie mogła potrenować pod okiem fachowych trenerów bokserskich.

  Dzień Dziecka 2013 w CH 3 Stawy: CH 3 Stawy na Dzień Dziecka stawia na teatr. W centrum wystąpi chorzowski Teatr Moich Marzeń, który wystawi nie całkiem klasyczną wersję bajki o Czerwonym Kapturku. Dodatkowo dzieci będę mogły nauczyć się aktorstwa od profesjonalistów.

  Godzinny spektakl musicalowy pt. ,,O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku" będzie wystawiany 3 razy - o godz. 12, 14 i 16. Po każdym występie na dzieci czekają dodatkowe atrakcje. Aktorzy Teatru Moich Marzeń przygotowali dla dzieci zabawy na scenie w postaci warsztatów teatralnych.  *WIELKI FINAŁ: Najpiękniejszy Rynek w woj. śląskim ZAGŁOSUJ i ZMIEŃ WYNIK
  *MISS ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA 2013: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI
  *Maluch z Allegro: Fabrycznie nowy Fiat 126 z 1979 r. i wielki skandal
  *Dni Miast 2013 [PROGRAM IMPREZ]: Chorzów, Będzin, Ruda, Sosnowiec, Wodzisław i inne!
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama