Dawid Podsiadło: To jest moje pięć minut! [WYWIAD]

  Dawid Podsiadło: To jest moje pięć minut! [WYWIAD]

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  23 maja Dawid Podsiadło skończył 20 lat. 5 dni później ukazała się płyta
  1/2
  przejdź do galerii

  23 maja Dawid Podsiadło skończył 20 lat. 5 dni później ukazała się płyta ©Łukasz Ziętek

  Rok temu Dawid Podsiadło z Dąbrowy Górniczej wygrał II edycję "X Factora". Kilka dni temu ukazała się pierwsza płyta, jaką wydał Dawid Podsiadło: "Comfort and Happiness" już zbiera pochlebne recenzje. Rozmawialiśmy z nim.
  We wtorek, 28 maja, ukazała się twoja debiutancka płyta "Comfort and Happiness". Możesz powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że to spełnienie marzeń? Bo już zebrała wiele pozytywnych komentarzy, a na dodatek miałeś znakomitych współpracowników, teksty do 2 polskojęzycznych piosenek napisała Karolina Kozak, zaś współkompozytorem utworów i producentem płyty jest Bogdan Kondracki, znany m.in. ze współpracy z Anią Dąbrowską i Brodką.
  Zdecydowanie to spełnienie moich marzeń! To bardzo fajne, że w wieku dwudziestu lat mogę mieć już swój pierwszy debiutancki album, i to z autorską muzyką. Współpracę z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim zasugerowała mi moja wytwórnia fonograficzna, ale tak naprawdę decyzja o doborze tych konkretnych ludzi nie była przypadkowa także z tego względu, że mieliśmy okazję już wcześniej się poznać, i to w warunkach pracy. Z Karoliną nagraliśmy razem utwór "Heart Pounding", który znalazł się na jej solowej płycie zatytułowanej "Homemade". Z kolei Bogdan to piękny człowiek, z pięknymi historiami i życiorysem pełnym niesamowitych rzeczy. Mam ogromne szczęście, że mogę z nim współpracować, podobnie jak z Karoliną, która jest idealnym uzupełnieniem Bogdana. Razem tworzą niesamowitą całość.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama