Dzień Dziecka w Śląskim Wesołym Miasteczku [ZDJĘCIA]

  Dzień Dziecka w Śląskim Wesołym Miasteczku [ZDJĘCIA]

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dzień Dziecka w wesołym miasteczku
  1/15
  przejdź do galerii

  Dzień Dziecka w wesołym miasteczku ©Marzena Bugała-Azarko

  Dzień Dziecka w Śląskim wesołym Miasteczku w Chorzowie nie miał tak wyglądać! Nie takiego Dnia Dziecka oczekiwali zarówno zwiedzający, jak i obsługa Śląskiego Wesołego Miasteczka. Mimo deszczu całkiem sporo osób postanowiło z pociechami wybrać się do lunaparku. ZOBACZCIE ZDJĘCIA
  Dzień Dziecka w Śląskim Wesołym Miasteczku miał wyglądać zupełnie inaczej. Od rana na najmłodszych miały czekać gry i zabawy oraz pokazy taneczne. Dyrekcja lunaparku zapowiedziała również oddanie do użytku kolejnych atrakcji: wielkiej piaskownicy, jeździków dla maluchów, rowerków wodnych oraz plaży Kon-Tiki, nawiązującej wyglądem do wysp Polinezji.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  DZIEŃ DZIECKA 2013: NAJLEPSZE IMPREZY W WOJ. ŚLĄSKIM


  I te atrakcje były, ale nie sposób było z nich skorzystać. Powód? Pogoda. Padający od wczoraj deszcz skutecznie pokrzyżował wszelkie plany.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  DZIE N DZIECKA W SOSNOWCU NA GÓRCE ŚRODULSKIEJ


  - Włożyliśmy bardzo dużo pracy w dopięcie tego dnia na ostatni guzik. Wszystko, co było zależne od nas, było już przygotowane. Pogody niestety nie da się zaplanować. Do tego około południa przez 40 minut nie mieliśmy prądu. To była awaria niezależna od nas. Przykro nam, że Dzień Dziecka tak się ułożył, bo wiemy, że zwiedzający liczyli na więcej - mówi Paweł Cebula, dyrektor Śląskiego Wesołego Miasteczka.

  Z powodu ulewnego deszczu część atrakcji była czasowo niedostępna. Większość karuzel i kolejek jednak działała. I choć z pewnością tłumy miały być większe, to jednak alejkami lunaparku przechadzało się całkiem sporo osób. Do godz. 15 Wesołe Miasteczko odwiedziło ok. tysiąca ludzi. Najwytrwalsi nic nie robili sobie z pogody.

  PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA 2013: CO KUPIĆ DZIECKU?
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry komputerowe dla chłopaka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry komputerowe dla dziewczynki
  Pomysły na Dzień Dziecka: Gry dla małego dziecka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Najciekawsze propozycje prezentów na Dzień Dziecka
  Pomysły na Dzień Dziecka: Mądre i edukacyjne prezenty na Dzień Dziecka

  - Jeśli ktoś chce się pobawić, to trochę deszczu mu nie przeszkodzi. Wystarczy kupić płaszcz przeciwdeszczowy w kiosku - śmieje się Łukasz Pawelec, który wraz z żoną Zuzą i córeczkami Alicją i Aleksandrą przyjechał z Knurowa specjalnie na Dzień Dziecka.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama