Konkursowa gala PIP: Atrakcyjnie o powadze bhp

  Konkursowa gala PIP: Atrakcyjnie o powadze bhp

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj w Teatrze Śląskim w Katowicach odbędzie się gala związana z zakończeniem XXII edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej”, a także konkursów „Buduj bezpiecznie” i o tytuł „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy”.
  Ideą konkursu „Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej” - adresowanego rzecz jasna do pracodawców - jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa pracy oraz inspirowanie pracodawców do podejmowania takich działań, których celem jest eliminacja zagrożeń istniejących w ich zakładach - mówi Beata Sikora--Nowakowska, rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach.


  - Natomiast głównym przesłaniem konkursów „Buduj bezpiecznie”, a także o tytuł „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy”, jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy przy realizowaniu obiektów budowlanych, oraz promowanie najaktywniejszych społecznych inspektorów pracy w sferze ochrony pracy i praworządności w stosunkach pracy.

  Jak dodaje pani rzecznik OIP, program uroczystości przewiduje m.in. wręczenie nagród zwycięzcom konkursów, ale także specjalny spektakl dla uczestników gali. Będzie to „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika. Początek spotkania o godz. 16.30. (JJ)

  Tomasz Uher, p.o. dyrektora Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ


  *Alarm smogowy dla woj. śląskiego OTO ZAGROŻONE MIASTA
  *Tragiczny wypadek w Czeladzi. Zginęły 2 osoby ZDJĘCIA + WIDEO
  *Czy grozi Ci ślepota? ZRÓB TEST Sprawdź swoje oczy w 2 minuty
  *Loteria paragonowa: Jak się zarejestrować? Kiedy losowanie nagród?
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama