ZUS zaprasza do Chorzowa i Sosnowca

  ZUS zaprasza do Chorzowa i Sosnowca

  Joanna Biniecka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  ZUS zaprasza do Chorzowa i Sosnowca
  W przyszłym tygodniu, w dn. 23-27 listopada, Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje przedsięwzięcie pn. Tydzień Przedsiębiorcy. Tegoroczny skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców, ale też osób planujących rozpoczęcie działalności. Odbywa się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”.
  ZUS zaprasza do Chorzowa i Sosnowca
  Wśród wydarzeń towarzyszących inicjatywie planujemy tematyczne seminaria adresowane do płatników składek, zarówno w siedzibie Oddziału ZUS-u w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 45, jak i w instytucjach współpracujących z Oddziałem - mówi Aldona Węgrzynowicz, rze-cznik prasowy chorzowskiego Oddziału ZUS-u. - Są to Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów w Mysłowicach, Akademickie Centrum Kariery Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

  Chorzowski ZUS zaprasza na uroczyste otwarcie Tygodnia 23 XI 2015 r. o godz. 11 do swojej siedziby przy ul. Dąbrowskiego 45. Będzie można posłuchać wykładu prof. dr. hab. Wiesława Koczura z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na temat „Polityki prawa w zakresie realizacji zobowiązań składkowych”. Natomiast od godz. 10 do 15 (także w poniedziałek i pod tym samym adresem) odbędzie się „Dzień poradnictwa”. Eksperci m.in. PFRON-u, RIG-u, Urzędu Skarbowego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, UM w Chorzowie będą udzielali porad eksperckich.

  W ramach Tygodnia Przedsiębiorcy, który odbywać się będzie w tym samym terminie w Oddziale ZUS-u w Sosnowcu, przygotowano seminaria, szkolenia oraz dyżury ekspertów. Prócz specjalistów z ZUS-u, z którymi będzie się można konsultować od godz. 8 do 15, dyżurować będą eksperci z innych instytucji.

  - W siedzibie Oddziału (Sosnowiec, ul. Partyzantów 1) od 23 do 27 listopada w godz. 8-15 będą to przedstawiciele Urzędu Skarbowego i Powiatowego U-rzędu Pracy, zaś 23 listopada w tych samych godzinach na prze-dsiębiorców czekać będzie też przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy - informuje Joanna Biniecka, rzecznik prasowy sosnowieckiego ZUS-u.
  W Inspektoracie w Dąbrowie Górniczej (godz. 10-14) w dniach 23 i 27 listopada gościć będzie przedstawiciel Urzędu Miasta, 24 i 26 listopada - Urzędu Skarbowego, a 25 listopada - Powiatowego Urzędu Pracy. W Inspektoracie w Jawo-rznie (godz. 10-14) obecni będą przedstawiciele: 23 listopada - Urzędu Skarbowego, 24 listopada - Powiatowego Urzędu Pracy, 25 listopada - Jaworznickiej Agencji Rozwoju Lokalnego, 26 listopada - Urzędu Miejskiego.

  W Inspektoracie w Zawierciu eksperci dyżurować będą w godz. 8-14: 25 listopada będzie to przedstawiciel Urzędu Pracy, a 27 listopada - przedstawiciele Urzędu Skarbowego i Urzędu Miejskiego.


  *Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
  *Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii
  *Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
  *Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama