Bielsko-Biała: Libacja na Bulwarach Straceńskich zakończona...

  Bielsko-Biała: Libacja na Bulwarach Straceńskich zakończona w areszcie

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji zatrzymali 20-latka podejrzanego o ich znieważenie i uszkodzenie policyjnej radiostacji.
  W piątkowe popołudnie policjanci zostali wezwani na interwencję na Bulwary Straceńskie, gdzie grupa młodych mężczyzn spożywała alkohol i zakłócała porządek. W czasie legitymowania, jeden z nich zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Po kilku inwektywach pod adresem stróżów prawa rzucił się do ucieczki. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. Obezwładnili i zakuli w kajdanki. Sprawca w dalszym ciągu nie dawał jednak za wygraną.
  Szarpał się, wyrywał i próbował uciec. Agresywnie zachowywał się także w czasie pobytu w komisariacie, gdzie usiłował kopnąć jednego z funkcjonariuszy. W efekcie uszkodził policyjną radiostację. Noc spędził w policyjnym areszcie, a nazajutrz przedstawiono mu zarzuty. O jego losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

  Zarzuty znieważenia funkcjonariuszy Straży Miejskiej usłyszał też 24-latek z Czechowic-Dziedzic. W sobotę po południu strażnicy podjęli interwencję w sprawie spożywania alkoholu przez grupę młodych osób w obrębie sklepu przy czechowickiej ul. Łukasiewicza. Widok mundurowych najwyraźniej nie spodobał się mieszkańcowi tego miasta. Sprawca zwracał się do strażników wulgarnym, rynsztokowym słownictwem. Został obezwładniony i przekazany w ręce policjantów. Za znieważenie funkcjonariuszy grozi mu do roku pozbawienia wolności.  *Operacja przeszczepu twarzy: Poznaj pacjenta i autorów sukcesu [ZDJĘCIA + OPINIE + KOMENTARZE]
  *MISS ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA 2013: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI
  *Maluch z Allegro: Fabrycznie nowy Fiat 126 z 1979 r. i wielki skandal
  *Dni Miast 2013 [PROGRAM IMPREZ]: Chorzów, Będzin, Ruda, Sosnowiec, Wodzisław i inne!
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama